ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l

56 hodnocení
Značka: Šungit Time

Zdravá a vysoce kvalitní voda díky přírodní filtraci kamenů Šungit. Pročistí kohoutkovou vodu od nežádoucích látek, bakterií a toxinů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
299 Kč –33 % 199 Kč / ks
ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l
56 hodnocení
Značka: Šungit Time
ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l
Akce Bestseller Vegan
299 Kč –33 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje
3,5 56 hodnocení

Přírodní filtrace vody pomocí kamenů Šungit pročistí vodu od nežádoucích látek a bakterií. Při používání kamenů je kohoutková voda upravena na vysoce kvalitní a zdravou pitnou vodu, bez zápachu a pachutí. Kvalitní pitný režim je důležitou prevencí a pomocí při různých onemocněních, viróz a alergií.

Klíčové vlastnosti:

  • pročistí vodu a zanechá optimální obsah soli, stopových prvků, tvrdostí
  • upravená voda zůstává bez toxických látek, navazuje na sebe téměř všechny organické a anorganické sloučeniny, odebírá z vody chlór, dusičnany, amoniak, těžké kovy, oleje i ropu
  • upravená voda má analgetické, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti
  • při pravidelném pití vyplavuje z těla alergeny
  • může pomáhat při kožních problémůech, akné, ekzému, psoriázy
  • bojuje s chronickými problémy dýchacích cest
  • podporuje správné fungování metabolizmu
  • 100% přírodní s vysokým podílem uhlíku a molekul fullerenu
  • balení pro objem džbánu nebo karafy 1l

Složení:

100% přírodní hornina Šungit.

Doporučené použití:

Obsah balení propláchněte pod proudem vody, celý jej vložte do cca 1l skleněné nebo keramické nádoby a zalejte pitnou kohoutkovou vodou. Nechte odstát minimálně hodinu, maximálně 72 hodin. Vodu můžete pít pravidelně a bez omezení každý den.

Pravidelné čištění: 

V pravidelném intervalu 2 týdnů vyberte kameny z vody, propláchněte proudem vody a nechte uschnout (přirozeně na slunci anebo v troubě na 110 °C max.10 min) poté vraťte do vody a pokračujte s užíváním po dobu dalších dvou týdnů. Při pravidelném užívání a čištění je trvanlivost balení 6 měsíců.

Pravý Šungit je 100% přírodní hornina s vysokým podílem uhlíku a molekul fullerenu. Šungit je 2 miliardy let stará hornina, která se těží na jediném místě na světě – v Ruské vesnici Šunga na břehu Oněžského jezera. Jedná se o polyminerál – jedinečnou formu uhlíku. Objevitelům molekuly fullerenu, na jejímž základě šungit funguje, byla v roce 1996 udělena Nobelova cena.

Molekuly fullerenu jsou organické a krystal těchto molekul, tzv. fullerit, je přechodovou formou mezi organickými a anorganickými látkami. Proto je šungitová voda nazývána vodou živou. Fullereny a jejich deriváty jsou silnými antioxidanty, snadno tak na sebe váží volné radikály, které poškozují buňky organizmu. Fulleren je vzácnou formou uhlíku, která představuje molekulu s největší možnou mírou symetrie (C60, C70). Fullereny mají vynikající vodivé a absorpční vlastnosti. Proto vysoce kvalitní šungitová voda dokonale hydratuje a ošetřuje orgány, pokožku a celý organismus. Vědecké výzkumy prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. 

 Výrobce: Šungit Time, Slovenská republika.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje a nápoje
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Použití: Imunita, Zažívání, Alergie
Výroba: Slovenská republika, Lokální výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: