Soaphoria

soaphoria_logo

Mladá slovenská značka Soaphoria pod vedením Bianky a Rity nabízí ručně výráběné 100% přírodní produkty unikátních receptur a konzistence, které jsou obohaceny o květové vody, extrakty z léčivých bylin, blahodárné jíly, minerální a éterické oleje, med a včelí vosk, vitamíny C a E či koenzym Q10.  

Soaphoria používá k výrobě produktů bylinky a další suroviny od regionálních bylinkářů a dodavatelů ze Slovenské republiky. Výrobky jsou výsledkem každodenní ruční práce, v každém výrobku můžete pocítit snahu, oddanost a lásku, se kterou byly tyto výrobky pro vás vytvořeny. Výrobky jsou 100% vegetariánské a více než 90% výrobků je vyrobeno z veganských surovin. Výrobky mají jedinečné receptury s designovým balením, které potěší i jako dárek!

Výrobky nejsou testovány na zvířatech, podobně jako i ingredience využívané při výrobě. Soaphoria aktivně hledá alternativy rostlinného původu a snaží se, aby surovina používaná při výrobě pocházela pouze z ekologického hospodářství a od dodavatelů, kteří mají etické chování a sdílejí podobné hodnoty jako Soaphoria. Používají EKO balení pro ochranu prostředí a přírody - na etiketách využívají snadno rozložitelný papír a upřednostňují sklo, které je možné opět smysluplně využít v domácnosti. Produkty Soaphoria neobsahují ropné deriváty, syntetické emulgátory, barviva, konzervanty ani umělé parfémy.

49
478149478

Stránka 1 z 5 - 161 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 161 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.