JaGaia

Rok založení

2014

Význam jména značky

Název značky JaGaia vznikl kombinací dvou slov: Ja - jako JÁ (Denisa, zakladatelka nebo jakýkoliv jiný člověk) a Gaia - ZEMĚ.

Motto

Česká značka JaGaia učí ženy pečovat o svou krásu a přirozený vzhled. Jsou přesvědčené, že každodenní rituály péče o pleť jsou důležité pro to, aby se ženy cítily krásné a naplněné. Vytváří kosmetiku se zážitkem opojné vůně, hebké konzistence a promyšleného obalu.

Charakteristika

Za vznikem české značky JaGaia, která se specializuje na výrobu přírodních parfému, bytových vůní a kosmetických produktů, stojí Denisa Vlková. Denisa má vystudovanou Fakultu umění se zaměřením na kresbu, několik let pracovala jako počítačový grafik a poté profesionálně fotografovala. Na několik měsíců vycestovala do Indonésie, aby si odpočinula a uvědomila si, co by chtěla dál v životě dělat.

Po návratu se vrhla s novou inspirací na sběr léčivých bylin a založila značku JaGaia. Na začátku vůbec netušila, jak pracovat a zacházet s bylinkami. Hodně jí pomohla setkání s bylinkářkami. Jakmile pochopila princip zpracování bylin a viděla jejich sílu, měla jasno a police se začaly plnit prvními pokusy přírodní kosmetiky.

JaGaia je ručně vyráběná kosmetika z divokých bylin a květin z beskydských hor. K výrobě používá za studena lisované oleje a esence bohaté na výživné složky, v raw kvalitě. Květy, byliny a plody pocházejí z vlastní zahrady a nebo volného sběru v beskydských horách. V kosmetice nejsou používány chemické konzervanty, ale přírodní látky, které se jako konzervanty velmi osvědčily. Je to hlavně vitamin E, extrakt z grepových jader a rozmarýnový extrakt.

Tým JaGaia nadšeně studuje nové technologie a postupy k využití přírodních látek v péči o pleť. Originální receptury vznikají na základě dlouholetého vývoje. Ve výrobcích najdete vždy 100% aktivních ingrediencí, které skutečně fungují a vedou k udržení mladistvé pleti

Produkty jsou vyráběny v malých dávkách tak, aby byla zachována jejich čerstvost a účinnost. Produkty jsou ručně vyráběné s maximálním důrazem na lokální zdroje a bio kvalitu všech ingrediencí. Denisa se rozhodla pro vlastní pěstování některých surovin a proto zakoupením výrobků přispíváte i na nákup pozemků pro pěstování bylin. 

Čím nás značka zaujala

JaGaia vyrábí jako jedna z mála českých firem přírodní exkluzivní parfémy a navíc v nich najdete extrakty bylin nebo krystaly. Líbí se nám jejich filosofie každodenních rituálů, které podporují a podtrhují díky skvělým a voňavým produktům ženskou krásu.

Zajímavost:

K některým zakoupeným výrobků dostanete také návod, jak si můžete daný výrobek vyrobit doma sami. Návody jsou jen u těch výrobků, jejichž výrobu zvládne opravdu každý. Stačí jen nakoupit kvalitní suroviny a dodržet dávkování.

Původ

Česká republika

Klíčoví lidé

Zakladatelka Denisa Vlková

 

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem
JaGaia pleťové sérum Zen 30 ml
Novinka Vegan
1 580 Kč
02470C1
JaGaia Přírodní parfém Lípa 5 ml
Novinka Vegan
1 450 Kč
02483C1
JaGaia Pleťový olej Miluji 20 ml
Novinka Vegan
920 Kč
00866C1
JaGaia pleťové sérum Zen 15 ml
Novinka Vegan
850 Kč
02469C
JaGaia Pleťový olej Lípa 20 ml
Novinka Vegan
JaGaia Pleťový olej Lípa 20 ml
Objednáno u dodavatele
980 Kč
02480C1

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem