Fluf

Unknown

Rok založení

2005

Význam jména značky

Krásné, organické a omyvatelné obědové sáčky, tašky a opakovaně použitelné věci, to je to, o čem Fluf je!

Charakteristika

Všechno to začalo polštářem. V roce 2005 spoluzakladatelky Nathalie Butterfield a Terra Kushner měly vizi vytvořit polštářek, který by byl výhradně z přírodních a udržitelných materiálů.

V roce 2009 začaly do své nabídky přidávat další produkty nejprve kabelky a poté opakovaně použitelné nákupní tašky. Nakonec se rozhodly uzavřít obchod s polštáři a naplno se soustředit na navrhování a výrobu nové produktové řady Fluf. Přibližně v této době měly Nathalii a Terra malé děti, které začali chodit do školy. Zjistily že nabízené sáčky na oběd jsou z drtivé většiny zapáchající, plné toxinů a chemikálii. Proto se rozhodly, že vyrobí lepší a zdraví bezpečnější tašku na dětské obědy. V roce 2010 představily první kolekci obědových sáčků, která doposud na trhu nebyla – sáčky z organické bavlny, které lze prát v pračce

Všechny produkty Fluf jsou vyráběny ručně z kvalitní organické certifikované GOTS bavlny. Tašky Fluf jsou netoxické, vyrobené z ekologických materiálů a splňují nejvyšší mezinárodní standardy bezpečnosti. Voděodolná podšívka je vyrobena z rPET s certifikací GRS (Global Recycle Standard) a splňuje STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Všechna barviva a inkousty na textilie jsou netoxické. Produkty neobsahují BPA, PVC, PFAS, PFC, ftaláty, těžké kovy, AZO, retardéry hoření, formaldehyd a další. Vše je pravidelně testováno nezávislými třetími stranami (TÜV, SGS a BV) na toxicitu, bezpečnost potravin a kvalitu.

Čím nás značka zaujala

Kvalitní a oku lahodící produkty s jednoduchým a originálním designem, které jsou ručně vyráběné z organických a recyklovaných materiálů. Část svého výdělku věnují mnohým neziskovým organizacím. Výrobky Zip Lunch Bags a Flip Snack Bags získaly první místo v soutěži Clean + Conscious Award 2021.

Původ

Kanada

Klíčoví lidé

Zakladatelky Nathalie Butterfield a Terra Kushner

Certifikace

            

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem
Fluf Obědová taška na zip Blue
Vegan
899 Kč
04398H
Fluf Obědová taška na zip Grey / Yellow
Vegan
04397H
Fluf Obědová taška na zip Mauve / Pink
Vegan
04400H
Fluf Obědová taška na zip Apple
Vegan
899 Kč
04394H
Fluf Obědová taška na zip Cat
Vegan
899 Kč
04395H
Fluf Obědová taška na zip Mint
Vegan
899 Kč
04399H
Fluf Obědová taška na zip Shark
Vegan
899 Kč
04393H
Fluf Obědová taška na zip Unicorn
Vegan
899 Kč
04257H
Fluf Obědová taška na zip Yellow
Vegan
899 Kč
04401H

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem