Fluf

Unknown

Rok založení

2005

Význam jména značky

Krásné, organické a omyvatelné obědové sáčky, tašky a opakovaně použitelné věci, to je to, o čem Fluf je!

Charakteristika

Všechno to začalo polštářem. V roce 2005 spoluzakladatelky Nathalie Butterfield a Terra Kushner měly vizi vytvořit polštářek, který by byl výhradně z přírodních a udržitelných materiálů.

V roce 2009 začaly do své nabídky přidávat další produkty nejprve kabelky a poté opakovaně použitelné nákupní tašky. Nakonec se rozhodly uzavřít obchod s polštáři a naplno se soustředit na navrhování a výrobu nové produktové řady Fluf. Přibližně v této době měly Nathalii a Terra malé děti, které začali chodit do školy. Zjistily že nabízené sáčky na oběd jsou z drtivé většiny zapáchající, plné toxinů a chemikálii. Proto se rozhodly, že vyrobí lepší a zdraví bezpečnější tašku na dětské obědy. V roce 2010 představily první kolekci obědových sáčků, která doposud na trhu nebyla – sáčky z organické bavlny, které lze prát v pračce

Všechny produkty Fluf jsou vyráběny ručně z kvalitní organické certifikované GOTS bavlny. Tašky Fluf jsou netoxické, vyrobené z ekologických materiálů a splňují nejvyšší mezinárodní standardy bezpečnosti. Voděodolná podšívka je vyrobena z rPET s certifikací GRS (Global Recycle Standard) a splňuje STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Všechna barviva a inkousty na textilie jsou netoxické. Produkty neobsahují BPA, PVC, PFAS, PFC, ftaláty, těžké kovy, AZO, retardéry hoření, formaldehyd a další. Vše je pravidelně testováno nezávislými třetími stranami (TÜV, SGS a BV) na toxicitu, bezpečnost potravin a kvalitu.

Čím nás značka zaujala

Kvalitní a oku lahodící produkty s jednoduchým a originálním designem, které jsou ručně vyráběné z organických a recyklovaných materiálů. Část svého výdělku věnují mnohým neziskovým organizacím. Výrobky Zip Lunch Bags a Flip Snack Bags získaly první místo v soutěži Clean + Conscious Award 2021.

Původ

Kanada

Klíčoví lidé

Zakladatelky Nathalie Butterfield a Terra Kushner

Certifikace

            

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Fluf Obědová taška na zip Shark
Akce Vegan
499 Kč
899 Kč (–44 %)
04393H
Fluf Obědová taška na zip Apple
Akce Vegan
499 Kč
899 Kč (–44 %)
04394H
Fluf Obědová taška na zip Unicorn
Akce Vegan
499 Kč
899 Kč (–44 %)
04257H
Fluf Obědová taška na zip Cat
Akce Vegan
791,12 Kč
899 Kč (–12 %)
04395H

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem