Acorelle

 

                                                           acorelle

Rok založení 

2006

Motto

Tvorba organické kosmetiky musí jít nad rámec krásy. Tento přístup je součástí závazku a vzdělávacího procesu komunity uživatelů. Acorelle se jasně vyjadřuje a odmítá používání kontroverzní složek jako jsou např. sluneční filtry nebo kamenec v deodorantech. Cáílem je vytvořit čistou organickou kosmetiku pro celou rodinu.

Charakteristika

Značka Acorelle se zrodila v roce 2006 poblíž Agenu, v srdci Lot et Garonne departementu na severozápadu Francie. Zakladatel Régis Lelong se po 15 letech zkušeností v konvenční kráse rozhodl jít jinou „zelenou“ cestou a založil vlastní laboratoře s velmi jasnou vizí co dodávat na trh s větší etickou hodnotou a upřímností. Do jisté míry byl ovlivněn i vegetariánskou kuchyní a zdravým přístupem k udržitelnější konzumaci, kterou propagovala jeho manželka. Cílem bylo vytvořit nezávislou s etickým přístupem značku přírodní kosmetiky, která chrání naše zdraví i životní prostředí.

Acorelle nabízí širokou škálu přírodních a bio výrobků: parfémů, výrobků pro depilaci, péči o tělo, sluneční řadu i péči pro miminka. Receptury organické kosmetiky Acorelle je převážně vytvořena Sophií, která má velké znalosti přírodních surovin a jejich vlastností. Receptury jsou jedinečné a obsahují inovativní aktivní složky, často lokálního původu, léta uznávané pro své účinky. Každá receptura je testována komunitou testerů, tak aby byla zaručena tolerance, účinnost i bezpečnost produktů Acorelle.

V Acorelle mají v srdci etický přístup jak k používaným surovinám tak i při výrobě organické kosmetiky. Kvalita surovin i přístup je certifikován Cosmetique Bio, Ecocert, Vegan a samozřejmě netestování na zvířatech. Produkty balí do recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů.

Zajímavost

Vůně jsou vyvíjeny francouzskými parfuméry. Poslední řady vůní Prestige vyvinula Katell Plisson a milovník přírodních surovin Stéphane Piquart, eko-sourcer ingrediencí pro parfémový průmysl a zakladatel společnosti Behave.íčoví lidé

Klíčoví lidé

Zakladatel Régis Lelong

5a2a9b9ba766d

 

Žádné produkty značky Acorelle nebyly nalezeny...