Eggo

 

Unknown_2

Rok založení

2018

Motto

Udělat z péče o sebe sama potěšení. Péče, která Vás rozzáří. 

Charakteristika

Příběh slovinské značky Eggo začal společně se změnou životního stylu zakladatelky Tjaša Bračko. Z konzumního a uspěchaného stylu života začala postupně přecházet k tomu co ji opravdu baví, naplňuje a co ji zároveň přinese radost a odpočinek. Tjaša se snaží ve své filosofii zdůraznit holistický přístup, který vede k rozzáření každé ženy a to nejen její pleti, ale i její vnitřní krásy.

Tjaša postupně dospěla k tomu, že je pro ni důležité nejen to co jí, ale i to co používá v péči o své tělo, při úklidu v domácnosti, protože tím vyjadřuje svůj životní styl a to jak člověk přemýšlí, jak vnímá potřeby současného světa.

Jejím prvním produktem, vyvinutým v duchu holistického přístupu byl masážní čistící přístroj Eggo. Pomůcka, která pleť vyčistí, prokrví a hlavně si každý den s rituálem čištění najdete čas i sama na sebe. Začala vyrábět cenově dostupné produkty, které probudí přirozenou krásu, která vyplývá z rovnováhy těla i duše. V roce 2022 uvedla novou řadu péče o pleť, která doplňuje rituál krásy s masážním přístrojem Eggo.

Klíčová osoba

zakladatelka Tjaša Bračko

Ocenění

Cosmopolitan Beauty Awards 2020

EGGO_Cosmopolitan Beauty 2020

Finalist Best in EU Beauty 2019

EGGO_Finalist_BestinBeauty2019

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem