Syncare

folly-syncare


Česká dermokosmetická společnost Syncare působí na trhu od roku 1998. Jako dermokosmetické se označují přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže, jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Syncare přikládá nejvyšší důraz na respektování Vaší pleti. 95 % výrobků Syncare je bez parfemace. 27 produktů pak v roce 2014 obhájilo certifikát přírodná kosmetiky CPK nebo CPK BIO.

SynCare je spojení latinské předpony syn – k nebo pro – a anglického slova care – péče. Vyjadřuje přesvědčení, že kosmetika SynCare by měla být významným celoživotním pomocníkem v péči o pleť ženy i muže.

SynCare při vývoji produktů spolupracuje se Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně. Hlavním bodem úspěšná spolupráce je in vitro stanovení ochranného slunečního faktoru (SPF) a dílčího ochranného slunečního faktoru (SPF-UVA). Pracovníci SynCare se rovněž podílejí na výuce v bakalářském studijním programu Technologie výroby tuků, kosmetiky a detergentů i v navazujícím magisterském studijním programu.

Základem rozumné moderní environmentalistiky je koexistence člověka v rámci přírody, rovnováha mezi tím, co jí bere a co odevzdává. SynCare klade důraz na maximální energetickou šetrnost všech výrobních procesů. Proto vodu pro výrobu ohřívá u Syncare Slunce, které nám rovněž vytápí podstatnou část výrobního areálu. Součástí ekologické politiky SynCare je systém ekologického sběru a třídění odpadů v rámci českého Ekokomu.

0
1546101546

Stránka 1 z 3 - 76 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 76 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.