Kvetu

Rok založení

2022

Význam jména značky

Pokožka, která je vyživována čistou přírodou, je totiž vždy v rozkvetu.

Charakteristika

Za českou značkou Kvetu stojí dvojice mladých mužů Jan Sippl a Ondřej Elsner. První z nich je profesí kadeřník, ten druhý novinář. Oba jsou milovníci přírody a vnímají současný trend potřebu přírodu chránit a žít s ní v souznění. Věří, že každý by měl začít u sebe a s pokoru přijímat to, co příroda nabízí. V roce 2016 společně založili první vlastní značku čistě přírodní pleťové kosmetiky. Jejich druhá značka Kvetu vstoupila na trh až v roce 2022 a nabízí několik produktů péče o pleť, tělo a tinkturou na podporu imunity.

Inspiraci pro produkty Kvetu našla dvojice v lázeňské kultuře západních Čech, ve Františkových Lázních. S pomocí jejich rodin a přátel vznikl nápad založit značku, která bude symbolem lázeňství. Značku, která přinese relaxaci, odpočinek, kvalitní péči a v neposlední řadě bude cenově dostupná. Oba totiž věří, že takové malé lázně si ve své koupelně zaslouží každý.

Veškerá jejich výroba se odehrává v malé manufaktuře v brdských lesích, kde mají zakladatelé kvalitu neustále pod kontrolou. Všechny suroviny, které používají, jsou čistě přírodní a šetrné pro pokožku v každém věku. Vyhýbají se zbytečným chemickým procesům a používají ekologická balení.

Použité barevné motivy na obalech produktů vycházejí z loga lázní a odkazují tak ke zdraví a k Františkovým Lázním, ze kterých oba zakladatelé pocházejí. Firma podporuje ekologické projekty a snaží se pomoci rozkvést všem místům v České republice.

Čím nás značka zaujala

Vlastní receptury produktů, které se vyrábí z lokálních surovin, ručně v malé manufaktuře s ohledem na přírodu. Zaujaly nás jejich i jejich netradiční "retro" obaly.

Produkty, které musíte vyzkoušet:

Bylinný balzám při nachlazení 50 ml
Pleťový olej Damašská růže 30 ml
Bylinná tinktura Imunita & Energie 50 ml
 

Původ

Česká republika

Klíčoví lidé

zakladatelé Jan Sippl a Ondřej Elsner

Žádné produkty značky Kvetu nebyly nalezeny...