Food Huggers

Logo_Food_Huggers

Rok založení

2013

Význam jména značky

Food Huggers jednoduše znamená "obejmout" jídlo. Silikonová víčka snadno "obejmou" rozkrájenou ovoce a zeleninu, která vydrží déle čerstvá.

Charakteristika

Food Huggers® byl spuštěn na Kickstarteru v roce 2013 a získal neuvěřitelných 184 000 $ od více než 5 000 podporovatelů. Hlavním cílem Food Huggers® je pomáhat lidem snižovat množství odpadu z potravin v domácnostech, protože většina odpadků na skládkách produkuje metan – skleníkový plyn, který významně přispívá ke globálnímu oteplování. Zároveň tím také odbourávají používání jednorázových plastů, sáčků a plastových fólií. Nabízejí inovativní řešení v podobě silikonových víček a sáčků, díky nimž se návyky, které podporující udržitelnost stanou snadné a zábavné.  

Food Huggers® si zakládají na kvalitě a dlouhé životnosti produktů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího potravinářského silikonu, který je zdravotně nezávadný bez BPA, olova a ftalátů.  Produkty jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi, které kontrolují, zda jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a splňují všechny požadované normy pro bezpečnost potravin.

Čím nás značka zaujala

Food Huggers® garantují doživotní záruku. Jsou tak kvalitní, že se dají opakovaně používat i několik let a tím snadno nahradí tuny plastových obalů, sáčků a folií na jedno použití. Lehce se čistí, snadně skladují, protože jako prázdné sáčky i víčka zabírají v kuchyni minimální místo. A navíc z několika krásných barev si vybere každý. 

Top produkty, které musíte vyzkoušet

Kryt na avokádo
Sada víček na potraviny
Silikonový sáček

Původ

USA

Klíčoví lidé

zakladatelky Adrienne McNicholas a Michelle Ivankovic

 

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem