Šungit Time

 

sungit_logo

 

Jsme to, co pijeme…
 

ŠUNGIT TIME je zdravá voda bez zápachu, zbavená bakterií, působící jako antioxidant. Začněte pít zdravou vodu již dnes.

Pitím zdravé vody do značné míry ovlivňujeme kvalitu svého života. Kvalitní pitný režim je důležitou prevencí a pomocí při léčbě různých nemocí, virů a alergií.

ŠUNGIT TIME je vysoce kvalitní pitná voda s optimálním obsahem soli, stopových prvků, tvrdostí, neobsahuje toxické látky, disponuje přírodní strukturou a vysokým energetickým potenciálem. Šungitová voda má analgetické, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Při pravidelném pití vyplavuje z těla alergeny, pomáhá při léčbě kožních problémů, akné, ekzému, bojuje s chronickými problémy dýchacího ústrojí. Odebírá z vody chlór, dusičnany, amoniak, těžké kovy, oleje i ropu.

Voda je ošetřena horninou Šungit, která je jedinou známou horninou s obsahem fullerenů. Molekuly fullerenu jsou organické a krystal těchto molekul, tzv. fullerit, je přechodovou formou mezi organickými a anorganickými látkami. Proto je šungitová voda nazývána vodou živou. Fullereny a jejich deriváty jsou silnými antioxidanty, snadno tak na sebe váží volné radikály, které poškozují buňky organizmu. Fulleren je vzácnou formou uhlíku, která představuje molekulu s největší možnou mírou symetrie (C60, C70). Fullereny mají vynikající vodivé a absorpční vlastnosti. Proto vysoce kvalitní šungitová voda dokonale hydratuje a ošetřuje orgány, pokožku a celý organismus.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l
Akce Bestseller Vegan
ŠUNGIT TIME Filtr vody 1l
Objednáno u dodavatele
199 Kč
299 Kč (–33 %)
03201

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem