Purity Vision

 

logo purity vision

 

Rok založení

2008

Motto

„To nejlepší z tradičního bohatství přírody pro krásu a zdraví za přijatelné ceny“

Charakteristika

Česká značka přírodní kosmetiky Purity Vision je na trhu již od roku 2008 a přináší tu nejčistší a vysoce kvalitní přírodní kosmetiku za rozumné ceny. 

Zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi inspiraci hledali a stále hledají při svých cestách po světě. Každá země a kultura ukrývá v podobě tradičních surovin a zkrášlujících procedur své jedinečné bohatství. Tyto znalosti pak využívají v recepturách a produktech Purity Vision. 

V Purity Vision mají úctu k přírodě a ekologii, což se projevuje nejen při získávání surovin, ale i při výrobě produktů či jejich prodeji. Ekologie je životním stylem, který prosazují napříč celou firmou. Používají recyklované materiály, opakovaně použitelný obalový materiál, auta jezdí na CNG, při výrobě používají zelenou energii z obnovitelných zdrojů atd. Produkty jsou již od začátku baleny do recyklovatelných obalů.

Kvalitu produktů potvrzuje i certifikace CPK nebo CPK Bio. Nejsou v žádném kroku testované na zvířatech. Výrobky však nejraději testují sami na sobě. Tak zajistí nejlepším způsobem prověření kvality. Kosmetické výrobky Purity Vision jsou tak čisté, že se dají jíst. 

Zajímavost

Díky férovému jednání a dlouhodobým vztahům s farmáři a výrobci získala značka Purity Vision jako vůbec první firma v České republice přísnou certifikaci Fair for life. Výchozí suroviny produktů jsou sbírány ručně a za dobrých pracovních podmínek. S farmáři jsou pravidelně v kontaktu, kontrolují kvalitu surovin a spoluprací s nimi pomáhají zvyšovat stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

Klíčoví lidé

zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi

Certifikace

CFV-logo-rose  cpkbio cpk 12

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.