Purity Vision

 

logo purity vision

 

Rok založení

2008

Motto

„To nejlepší z tradičního bohatství přírody pro krásu a zdraví za přijatelné ceny“

Charakteristika

Česká značka přírodní kosmetiky Purity Vision je na trhu již od roku 2008 a přináší tu nejčistší a vysoce kvalitní přírodní kosmetiku za rozumné ceny. 

Zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi inspiraci hledali a stále hledají při svých cestách po světě. Každá země a kultura ukrývá v podobě tradičních surovin a zkrášlujících procedur své jedinečné bohatství. Tyto znalosti pak využívají v recepturách a produktech Purity Vision. 

V Purity Vision mají úctu k přírodě a ekologii, což se projevuje nejen při získávání surovin, ale i při výrobě produktů či jejich prodeji. Ekologie je životním stylem, který prosazují napříč celou firmou. Používají recyklované materiály, opakovaně použitelný obalový materiál, auta jezdí na CNG, při výrobě používají zelenou energii z obnovitelných zdrojů atd. Produkty jsou již od začátku baleny do recyklovatelných obalů.

Kvalitu produktů potvrzuje i certifikace CPK nebo CPK Bio. Nejsou v žádném kroku testované na zvířatech. Výrobky však nejraději testují sami na sobě. Tak zajistí nejlepším způsobem prověření kvality. Kosmetické výrobky Purity Vision jsou tak čisté, že se dají jíst. 

Zajímavost

Díky férovému jednání a dlouhodobým vztahům s farmáři a výrobci získala značka Purity Vision jako vůbec první firma v České republice přísnou certifikaci Fair for life. Výchozí suroviny produktů jsou sbírány ručně a za dobrých pracovních podmínek. S farmáři jsou pravidelně v kontaktu, kontrolují kvalitu surovin a spoluprací s nimi pomáhají zvyšovat stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

Top produkty, které byste měli vyzkoušet:

Růžový pleťový olej s opuncií a Q10 pro suchou a zralou pleť Bio 45 ml
Hořčíkový olej BIO 95 ml
Růžové omlazující sérum Bio 50 ml
Dětské tělové máslo Bio 350 ml
Květinová voda pro miminka Bio 100 ml

Zklidňující Jantarový olej pro miminka Bio 95 ml

Klíčoví lidé

zakladatelé Vladimír a Shanti Lusíkovi

Certifikace

CFV-logo-rose  

CRUELTY FREE AND VEGAN je certifikát udělovaný společností PETA zaručuje, že produkty neobsahují živočišné složky a také nebyly v žádné části výrobního procesu testovány na zvířatech.

 cpkbio

CPK BIO –  CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika v “BIO” kvalitě zajišťuje to, že ve složení výrobků se nachází pouze čisté přírodní suroviny a biosuroviny z ekologického zemědělství nebo volného sběru. Suroviny musí nejméně z 20 % pocházet z ekologického zemědělství.

 cpk

CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Česká certifikace ručí za to, že výrobek neobsahuje syntetické sloučeniny a látky škodlivé organismu. Složky výrobku jsou minimálně z 85 % přírodního původu.

 12

Fair For life certifikace, udělená mezinárodní institucí Ecocert, podporuje spravedlivý obchod. Umožňuje tak všem výrobcům a pracovníkům, kteří jsou sociálně ekonomicky znevýhodněni, přístup k širší škále sociálních a hospodářských výhod. Část finančních prostředků z každého takto označeného produktu jde do speciálního fondu na podporu komunity farmářů přímo v rozvojové oblasti a zlepšení jejich životních podmínek.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Purity Vision Gerániová voda Bio 100 ml
Akce Vegan
175,20 Kč
219 Kč (–20 %)
02600C1
Purity Vision Květinová voda pro miminka Bio 100 ml
Akce Vegan
175,20 Kč
219 Kč (–20 %)
3272C1
Purity Vision Jalovcová voda Bio 100 ml
Akce Vegan
167,20 Kč
209 Kč (–20 %)
02601C1
Purity Vision Levandulová voda tonizační Bio 50 ml
Akce Vegan
127,20 Kč
159 Kč (–20 %)
00017C
Purity Vision Dětské tělové máslo Bio 120ml
Akce Vegan
191,20 Kč
239 Kč (–20 %)
02005

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem