Voono

 voono_black 

Česká značka přírodních barev na vlasy Voono přichází s krásnými odstíny přírodních barev a řadou pečující vlasové kosmetiky. Každý produkt Voono je čistě přírodní a při výrobě si zakládají na kvalitě a původu vstupních surovin. Kateřina, zakladatelka této značky, si sama v Indii vybírá dodavatele bylin a hlídá jejich kvalitu, aby výsledné produkty splnily očekávání její i jejích zákaznic.

Všechny produkty Voono  jsou šetrné k pokožce, kompletně bez chemie. Při výrobě produktů dbají o dobro životního prostředí, a proto jsou produkty laskavé k přírodě před i po použití a nejsou testovány na zvířatech.

 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

 • Značka: Voono

  Lihový teploměr pro meření správné teploty při míchání rostlinných barev Voono.

  89 Kč
 • Voono Barva na vlasy Copper 100g TOP produkt Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Cooper dodá vlasům výraznější, zářivější,měděný ohnivý odstín zrzavé barvy.

  259 Kč
 • Voono Barva na vlasy Dark Brown 100g TOP produkt Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Dark Brown dodá hnědým vlasům tmavě kávový odstín.

  259 Kč
 • Voono Barva na vlasy Cassia Obovata 100g TOP produkt Vegan
  Značka: Voono

  Cassia Obovata je neutrální bezbarvá henna na regeneraci vašich vlasů nebo na ředení vašeho odstínu. Vlasy získají přirozenou pevnost,vysoký lesk a objem. 

  229 Kč
 • Voono Barva na vlasy Wine Red 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Wine Red oproti odstínům ORANGE a COPPER chytá vínově, nikoli zrzavě. 

  259 Kč
 • Voono Barva na vlasy Light Brown 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Light Brown dodá vlasům přirozený medový hnědý odstín. V kombinaci s barvou Copper dosáhnete tlumenějšího zrzavého odstínu.

  259 Kč
 • Voono Barva na vlasy Medium Brown 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Medium Brown dodá hnědým přirozený hnědý čokoládový odstín.

  259 Kč
 • Voono Barva na vlasy Orange 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Orange je vhodný pro všechny zrzky. Oproti Copper je barva Orange jemnější, tlumenější a přirozenější. 

  259 Kč
 • Voono Barva na vlasy Rose Brown 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Rose Brown dodá vlasům odstín tmavého kaštanu. Kombinací s Medium Brown potom můžete svůj krásný nový vzhled ještě zvýraznit. 

   

  259 Kč
 • Voono Hydratační šampon pro poškozené vlasy 250ml Vegan
  Značka: Voono

  Vysoce hydratační šampón s aloe vera, kávovým extraktem, bio arganovým olejem dodá vašim vlasům sílu a lesk. Extrakty grepu zanechají ve vlasech svěží vůni. 

  379 Kč
 • Voono Barva na vlasy Soft Black 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Soft Black dodá vlasům přirozeně černý odstín.

  259 Kč
 • Voono Hydratační kondicionér pro poškozené vlasy 250ml Vegan
  Značka: Voono

  Hloubkově regenerační kondicionér s kávovým extraktem a aloe vera dodá vašim vlasům pevnost, sílu a lesk. Extrakty grepu zanechají ve vlasech svěží vůni. 

  410 Kč
 • Voono Maska na vlasy Amla 100g TOP produkt Vegan
  Značka: Voono

  Regenerační kondicionér a maska na vlasy s vitamínem C vlasy hloubkově regeneruje, uhlazuje a ztmavuje barvu až o 1 odstín. Ideální pro vlasy bez života, objemu a lesku.

  319 Kč
 • Voono Barva na vlasy Indigo 100g Vegan
  Značka: Voono

  Přírodní barvy Voono dodají vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Indigo dodá černým vlasům přirozeně černý odstín. Vyzkoušejte Indigo s hennou Soft Black v poměru 50:50, dosáhnete krásného havraního efektu.

  259 Kč
 • Voono Maska na vlasy Hair of Gaurí Vegan
  Značka: Voono

  Regenerační maska na vlasy detoxikuje vlasovou pokožku a pomáhá při boji s lupy nebo vypadáváním nebo rychle se mastícím vlasům.

  319 Kč
 • Voono Barva na vlasy Dark Brown 500 g Vegan
  Značka: Voono

  Výhodné balení oblíbené přírodní barvy, která dodá vlasům krásný přirozený barevný odstín, zdravý vzhled, lesk a objem. Barva se snadno nanáší a je šetrná k pokožce i vlasům. Odstín Dark Brown dodá hnědým vlasům tmavě kávový odstín.

  676 Kč

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.