Vila Hermanos

Vila Hermanos

Rok založení

1884

Motto

Vytvářet jedinečné kousky a zároveň udržet tradici řemeslné výroby a ducha luxusu v nejširším slova smyslu.

Charakteristika

Španělská značka Vila Hermanos vyrábí přírodní vonné svíčky, difuzéry a spreje z ušlechtilých a přírodních materiálů již od roku 1884. Nachází se pár kilometrů od Valencie ve městě Albaida. Do roku 2011 firmu vedla rodina Vila. Poté byla předán Patricku Douenatovi a Stefanu Chiricovi, dvěma přátelům, které spojila velká vášeň pro řemeslně vyráběné svíčky a niche parfémy. Pod názvem Ladenac Milano továrna vytváří návrhy a vyrábí svíčky pro některé z nejvýznamnějších a mezinárodně uznávaných společností.

Vila Hermanos je považována za průkopníka ve světě vonných svíček z přírodního vosku. Mají dlouholeté zkušenosti s technikami a výrobními procesy, což jim dnes umožňuje vyniknout jako jedna z nejprestižnějších značek přírodních svíček a difuzérů. Udržitelná výroba využívá pouze 100% přírodní, vysoce kvalitní suroviny z celého světa. Svíčky se vyrábí z rostlinných vosků, mangového, kokosového nebo sójového másla.

Vonné kompozice jsou vytvářeny ve spolupráci s francouzskými parfuméry s proslulé oblasti parfémů Grass. Široká paleta kompozic vůní od květinových, chypre, svěžích zelených, citrusových, dřevitých a orientálních vznikají společně s jednotlivými kolekcemi. V současné době mají v nabídce 280 vůní. Svíčky jsou baleny do ekologických skleněných obalů, které jsou pro každou kolekci jedinečné. 

Svíčky Vila Hermanos jsou zdraví i přírodě bezpečné. Neobsahují ropu, parafín, palmový olej ani živočišný tuk. Suroviny jsou směsi různých receptur, které Vila Hermanos vyrábí od konce 19. století, s přírodními a biologicky odbouratelnými látkami, které jsou rozložitelné a šetrné vůči přírodě

Co se nám na značce líbí

Zajímavé kompozice vůní svíček můžete v interiréru doplnit o difuzér stejné vůně i obalu. Svíčky jsou vyráběny tradičním řemeslným zpracováním, s filosofií udržitelnosti a šetrnosti vůči přírodě. 

Vůně, které nás zaujaly

Přírodní vonná svíčka Apothecary Cobalt Blue Jasmine & Osmanthus 140 g
Přírodní vonná svíčka Concrete Magnolia & White Musk 120 g
Přírodní vonná svíčka Apothecary Red Safron & Cedar Wood 120 g
Přírodní difuzér Apothecary Black Fig & Neroli 100 ml

Přírodní difuzér Apothecary Cobalt Grapefruit & Citrus 100 ml

Země původu

Španělsko 

Klíčoví lidé

Patrick Douenat and Stefano Chirico

 

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem