Lelo

 

Lelo_folly

 

Rok založení

2003 

Charakteristika

Švédská značka LELO je přední světová značka, která nabízí široké portfolio luxusních produktů pro zdravý intimní životní styl. LELO je vedoucí značka na trhu erotických hraček v oblasti designu, inovací, technologií a reputace. Přináší do produktů intimního životního stylu nejmodernější technologii a novou úroveň luxusu. S LELO snadno objevíte všechny zázraky vlastního těla, které vedou k naplněnému intimnímu životu.

Uvedením produktů LELO na trh v roce 2003 nastala revoluce vnímání, vzhledu i funkčnosti erotických hraček a intimních masážních přístrojů. Pravidelně získávají prestižní světová ocenění za design a funkčnost Red Dot Design Awards jako např. Vibrátor Tiani.

Dnes LELO působí ve více než 160 zemích světa. Jedinečné portfolio produktů přesahuje hranice osobních masážních přístrojů až po produkty intimní hygieny pro ženy FemTech a FemCare, kondomy a další příslušenství.

Motto 

''Come Together'' poslání zakotvené v DNA značky. LELO není jen hračka pro potěšení; je to především péče o sebe a pro ty, kdo vědí, že spokojenost k naplněnému intimnímu životu přesahuje pohlaví, orientaci, rasu a věk.

Čím nás značka zaujala

Produkty LELO mají skvělý minimalistický a funkční design. Jejich neustálé inovace erotických hraček udávají trend v intimních masážních přístrojích.

Top produkty, které bystě měli vyzkoušet

Vibrátor Soraya
Vibrátor pro páry Tiani
Stimulátor klitorisu Sila 
Stimulátor klitorisu Sona Cruise

Masážní tělová svíčka Černý pepř & Granátové jablko 150 g

Země původu

Švédsko

Ocenění

 2021_LELO awards

 

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem