NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. Všechny objednávky vyřizujeme ihned, jak jste u nás zvyklí. Doprava na adresu s Českou poštou a DPD je beze změny, výdejní místa Zásilkovny aktualizujeme každou minutu, takže nabízíme k doručení jen skutečně dostupná. ❤️

Moltex

MOLTEX

moltex_logo_1

Plenky MOLTEX nature no. 1 jsou velmi šetrné k dětské pokožce. Společnost Moltex zaručuje shodu se všemi standardy. Všechny materiály použité pro výrobu těchto plenek jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi.

Počátkem roku 2013 byla představena nová řada plenek MOLTEX, zvaná MOLTEX nature no. 1. Plenky dostaly zcela nový svěží vzhled.
Klíčovými faktory nové řady MOLTEX nature no. 1 jsou: funkčnost, minimální eko-dopady, již 50 let specializace na tento produkt.
Plenky Moltex jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou trpícími vyrážkami, ekzémy či opruzeninami.
Spolu s rozsáhlým přebudováním značky a produktu by chtěl koncept MOLTEX vyjádřit hodnotu a význam značky MOLTEX s ohledem na dlouholetou tradici této značky. Bude tak mnohem snazší formulovat významné znaky plenky spolu s novým názvem „MOLTEX nature no. 1“ a novým heslem „1. ekoplenka na světě“.

Žádné produkty od výrobce Moltex nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.