✅ DNES DOPRAVA ZDARMA na všechny pobočky Zásilkovny už při nákupu za 499 Kč ✅

Mylo

mylo_logo_folly

Rok založení

2013

Motto

„Nezapomínej, že nejdůležitější je zdraví tvého těla ... proto ho Rozmazluj! Jen čistá a rozmazlovaná pokožka se vám dlouhodobě odvděčí zdravým vzhledem."

Charakteristika

Zakladatelka Barb se inspirovala dárkem, knihou o výrobě mýdel v době našich babiček. Byla tak uchvácena, že je začala zkoušet vyrábět sama a v roce 2013 vyrobila své první levandulové mýdlo. Postupně zjistila, že tato doma vyrobená kosmetika je účinnější než ta lékárenská a pustila se i do výroby kosmetiky.

Barb se v procesu vytváření ideální péče o pokožku našla. Má ráda kreativní práci a vášeň pro vymýšlení a míchání nových produktů ji posunula až k otevření malého "handmade" obchodu s přírodní kosmetikou pro celou rodinu včetně čtyřnohých miláčků.

Mylo je ručně vyráběná kosmetika inspirovaná přírodou. Efektivně spojuje sílu jednotlivých ingrediencí tak, aby dodala pokožce potřebnou starostlivost a zbytečně ji nezatěžovala syntetickými látkami. Vlastní receptury vyvíjí a testuje ve svém okolí.

Mylo ve svých produktech používá ty nejkvalitnější přírodní složky. Při jejich výběru myslí nejen na jejich účinky, bezpečnost, ale i na etický a ekologický aspekt. Upřednostňuje suroviny lokální, organické a fair trade. 99 % složek jsou přírodního původu, květy levandule a měsíčku lékařského pocházejí přímo z jejího zahrádky. Do jejich receptur se podařilo zahrnout bio slunečnicový olej ze Slovenska, konopný a makový olej z Čech, hroznový olej z Maďarska.

Kosmetika je certifikována a dermatologicky testována a rovněž výrobky pro pejsky jsou schváleny státní veterinární kontrolou.

V čem nás značka Mylo zaujala?

Značka Mylo se dá jednoduše popsat Purity-Simplicity-Nature. Základem výrobků Mylo je jednoduchá receptura bohatá na účinné a výživné látky. Jednoduchý design obalů, které jsou vytvořeny s ohledem na životní prostředí, na možnost recyklace a zero waste.  

Klíčoví lidé

Barbora Gažová alias "Barb"

mylo_vyroba_0615.jpg__6016x4016_q85_subsampling-2

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem
Mylo Změkčující balzám Nohy Bosé 60 ml 03756C
Mylo Tělový krém OH LA LA! 60 ml
Vegan
224 Kč
03755C
Mylo Tělový krém Trojrůže 60 ml
Vegan
224 Kč
03757C
Mylo Tuhé mýdlo Černá ovce 100 g
Vegan
132 Kč
03752C
Mylo Tuhé mýdlo Sůl nad zlato 100 g
Vegan
132 Kč
03753C
Mylo Oční sérum Aura 20 ml
Vegan
Mylo Oční sérum Aura 20 ml
Objednáno u dodavatele
419 Kč
03760C

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem