Yope

 

YOPE

 

Motto:

Nejdůležitější myšlenkou bylo a je vyrábět originální a na rodinu zaměřené, cenově dostupné a kvalitní přírodní produkty.

Charakteristika:

Příběh polská značky YOPE začal jako u spoustu ostatních nedostatečným výběrem produktů na trhu. Zakladatelé na trhu nenacházeli dostatek přírodních mýdel bez syntetických pěnidel, přísad a parfemací. YOPE založil manželský pár Karolina a Paveł. Jejich cílem bylo vyrobit a zpřístupnit přírodní produkty průměrnému spotřebiteli za nízké ceny s vysokou kvalitou. Karolina je kreativní část dua, zaměřená na design. Je intuitivní vizionářka, která vede značku YOPE a vývoj nových produktů. Paveł dohlíží na obchodní činnost a celkový chod společnosti. 

Produktové portfolio YOPE je široké, zaměřené na tělovou péči pro děti a dospělé, vlasy a přírodní čisticí prostředky pro domácnost a výrobky bezpečné pro pokožku pro použití v kuchyni.

YOPE vyvíjí jedinečné receptury, které kombinují synergické směsi špičkových rostlinných extraktů s vybranými přírodními ingrediencemi, které zajišťují vynikající konzistenci a účinnost produktu. Receptury jsou navrženy po konzultaci s kosmetology a dermatology.  V závislosti na produktu obsahují přírodní oleje a másla, užitečné rostlinné extrakty, zklidňující přísady jako glycerin a alantoin, jemné čisticí tenzidy, netoxické povrchově aktivní látky nebo přírodní kyselinu citrónovou. 

Produkty YOPE jsou bezpečné pro pokožku, šetrné k životnímu prostředí a jsou vyrobeny z jemných a nedráždivých rostlinných látek. Výrobky YOPE tvoří více než 90% přírodních a minimálně zpracovaných přísad a žádné látky, o nichž je známo, že představují riziko pro lidi nebo domácí zvířata. YOPE garantuje, že produkty neobsahují palmový olej v řadě tekutých mýdel, tělových mlék, mléka a krémy na ruce. Pokud obsahují derivát palmového oleje, tak pouze ten z certifikovaných zdrojů. 

Etikety produktů YOPE mají originální a neotřelý design s přátelskými zvířecími postavami, který vytvoří každý den úsměv na tváři. Obaly splňují vysoké standardy kvality.

YOPE při výrobě respektuje šetrnost vůči životnímu prostředí. Omezujeme uhlíkovou stopu a podporuje udržitelné zdroje. Hojně používají přísady s certifikací Ecocert. Produktová řada YOPE čistících prostředků nese pečeť ekoznačky. Obaly splňují vysoké standardy kvality a jsou recyklovatelné.

YOPE garantuje bezpečnost produktu bez testování na zvířatech. Také vstupní suroviny, které používají nejsou testovány na zvířatech. Na obalech YOPE najdete pečeť VIVA, pečeť skupiny na ochranu práv zvířat.

YOPE se zapojuje i do neziskových aktivit. Lipová řada Yope podporuje záchranu včel v Polsku. Procento tržeb z prodeje série s květem lípy daruje YOPE nadaci Laka. Ta edukuje děti i dospělé, podporuje místní komunity, pečuje o rostliny a hmyz a zároveň vysazuje nové louky, na kterých mohou včely, brouci, motýli či mravenci spokojeně žít. Výsadbou květinových luk tak umožňuje včelám opylovávat květy na spoustě míst v Polsku.

Proč se nám produkty YOPE líbí:

Nadchly nás krásné originální vůně, které vznikly kombinací éterických olejů a rostlinných extraktů bezpečných pro pokožku. 

Klíčoví lidé:

zakladatelé Karolina Kuklińska-Kosowicz a Paweł Kosowicz

to-my-photo

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Yope Regenerační tělové mléko Cedr a pomeranč 300 ml
Akce Vegan
200 Kč
250 Kč (–20 %)
01964C
Yope Přírodní krém na ruce Šalvěj a zelený kaviár 100 ml
Akce
190,40 Kč
238 Kč (–20 %)
02223
Yope Sprchový gel Růže a kadidlo 400 ml
Akce Vegan
183,20 Kč
229 Kč (–20 %)
02406
Yope Tekuté mýdlo na ruce Cedr a hořký pomeranč  500 ml
Akce Vegan
183,20 Kč
229 Kč (–20 %)
3698C1

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem