Hairwonder

 

hairwonder logo

Hairwonder po více než 25 let se specializuje na výrobu přípravků, které vlasy ošetřují, vyživují a dodají jim lesk a vitalitu.

Hairwonder je první značka dlouhotrvajících barev na vlasy bez obsahu amoniaku. Pro dosažení co nejpřírodnějšího složení, byla použita nejmodernější technologie výroby. Pestrá paleta 12ti dlouhotrvajících barev Hairwonder vlasy intenzivně chrání, vyživuje a posiluje.

Hairwonder dlouhotrvající barvy neobsahují žádnou z těchto škodlivých látek: Parabeny, Amoniak, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo.

Přípravky pro péči o vlasy Hairwonder jsou oblíbeny ve více než 35 zemích. Kromě certifikovaných bio surovin, přidávají do receptur také unikátní kombinaci fytokeratinu a provitaminu B5. Vědecký výzkum prokázal, že fytokeratin a provitamin B5 posilují vlasovou strukturu, hydratují a dodávají vlasům zářivý lesk. Žádný z přípravků Hairwonder neobsahuje parabeny ani není testován na zvířatech.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Hairwonder Regenerační emulze proti vypadávání vlasů 75 ml
Akce
329 Kč
449 Kč (–26 %)
00517
Hairwonder Pěnové tužidlo 200 ml
Akce
199 Kč
254 Kč (–21 %)
00288

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem