LastObject

LastObject

Rok založení

2019

Motto

LastObject chtějí, aby opakovaně použitelné produkty byly součástí budoucnosti každé domácnosti. Aby lidé mnohem více přemýšleli o tom, jak utrácí své zdroje a jak šetří a mohou zachránit naši planetu od zbytečného odpadu.

Charakteristika

Dánský LastObject je mladý projekt, který začali kampaní na LastSwab a již během počátečního crowdfundingu na Kickstarter a Indiegogo oslovili více jak 30 tisích spotřebitelů, kteří se rozloučili s klasickými čistícími tyčinkami do uší a rozhodli se LastSwab koupit. Tento počáteční úspěch je nadchl a ukázal potenciál přechodu od tradičních produktů pro jedno použití na výrobky pro opakované použití. Cílem LastObject je, aby jejich výrobky byly dostupné všem a po celém světě. Aby všichni mohli používat ekologické alternativy k běžným produktům. 

Každý rok se konzumuje a vyhodí bilion plastových výrobků na jedno použití, které často končí na plážích a v oceánech, které poškozují mořský život. Proto LastObject stále vyvíjí a bojuje inovativními výrobky, které nahradí produkty denní spotřeby na jedno použitía. Vše dělají s cílem  snížení odpadu a zatížení životního prostředí.

Pro výrobu produktů LastObject našli kanadského smluvního výrobce se sídlem v Číně a Indii, který je odborníkem na výrobu v Číně.  Prověřili si transparentnost, procesy, etiku, pracovní podmínky i závazek udržování nízkých emisí uhlíku. Výrobce produktů LastSwab má více než 20 let přední místo v plastikářském průmyslu, práce s nejodolnějšími a nejekologičtějšími materiály, které jsou v současnosti k dispozici. Produkty se vyrábí z hygienického materiálu, který je navíc biologicky rozložitelný na bázi kukuřice a který lze sterilizovat.

V čem je  značka LastObject jedinečná ?

LastObject vyvíjí inovativními výrobky nahrazující milióny produktů denní spotřeby na jedno použití, aby minimalizovali odpad, který končí v mořích a oceánech, které následně devastuje. Jednoduše.  změna používání těchto malých věcí přispěje k zachráně našeho životní prostředí.

Zajímavost

LastSwab nahrazuje miliony bavlněných tyčinek a tamponů na jedno použití ročně. Jeho vysoká životnost zaručí, že i když LastSwab skončí v oceánu, jeho poškození je menší než 0,1% klasických čistících tyčinek na jedno použití, jednoduše proto, že jich bude mnohem méně. 

 

Žádné produkty značky LastObject nebyly nalezeny...