Peelo

Peelo_logo_zlta

 

Rok založení

2019

Význam jména značky

Peelo funguje jako slupka, která potraviny přirozeně chrání tak, jako slupka chrání ovoce nebo zeleninu v přírodě. 

Charakteristika

Nápad na výrobu voskovaných ubrousků inspiroval Martinu a Tomáše na cestách v campervanu Nissan, který se jim stal na rok domovem. Mladí cestovatelé a zakladatelé značky Peelo voskovaný ubrousek náhodně objevili v malém obchodě na Novém Zélandu a perfektně jim posloužil na opakované balení potravin na cestách. Byli z něho tak nadšeni, že se rozhodli vyrobit vlastní voskované ubrousky.
 

Po návratu jim trvalo téměř rok než vlastní myšlenku zhmotnili v konkrétní produkt, se kterým budou 100% spokojeni. Produkt, který bude kvalitní, zároveň férový k přírodě a navíc se bude vyrábět na Slovensku.

Značka Peelo nabízí řadu voskovaných ubrousků a vaků na pečivo, různých velikostí, které si můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Nabídka několika originálních designů, ze kterých si vyberete ten, který padne do Vaší domácnosti nejlépe.

Čím nás značka zaujala

Líbí se nám jejich jedinečné balení velkého formátu, ze kterého si nastříháte velikosti dle vlastní potřeby. Při výrobě se snaží maximálně využít lokální zdroje, podporuje české i slovenské včelaře.

TOP produkty, které musíte vyzkoušet

Jumbo roll
Large pack

Multi pack

Klíčoví lidé

zakladatelé Martina Ivanová a Tomáš Bukoven 

 

lighter

 

Původ

Ruční výroba na Slovensku

Certifikace

oeko-tex-confidence-in-textiles-standard-100-logo-vector

STANDARD 100 od OEKO-TEX® je jednou z nejznámějších světových značek pro textilie testované na škodlivé látky. Znamená důvěru zákazníků a vysokou bezpečnost produktů. Zde se dozvíte, co znamená STANDARD 100 a proč se vyplatí při nákupu textilu toto označení kontrolovat. 

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Peelo Voskovaný ubrousek JUMBO ROLL Květy
Akce
339 Kč
599 Kč (–43 %)
01956H

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem