Asobu

Asobu-Logo

Rok založení

2013

Motto

"Drink, and be merry!“. Značka se zaměřuje na funkční produkty, které nejen usnadňují pitný režim, ale přináší při pití zábavu a radost.

Charakteristika

Kanadská značka nerezových termolahví a termohrnků Asobu přináší na trh inovativní a stylový design. Název Asobu, je inspirací z japonské kultury, kde znamená zábavu a hravost. A to je to, na co kladou důraz při navrhování produktů. Nejen na funkční design, ale vždy se přidává prvek zábavy. Asobu se zrodil z Ad-N-Art, úspěšné společnosti poskytující firemní dárky. 

Termohrnky a termolahve Asobu jsou oblíbené po celém světě. Jsou vyrobené z kvalitní nerezové potravinářské oceli s dvojitou stěnou s měděným obložením, které zajistí extra vrstvu izolace. Skvěle udrží teplotu nápoje, horký po dobu 12 hodin nebo studený po celých 24 hodin 

Portfolio značky Asobu tvoří lahve v různých velikostech, hrnky na čaj/kávu s keramickým vnitřním povrchem, na přípravu Cold Brew kávy, za které získalo 2x ocenění Best Cold Brew Maker a také speciální lahve na výlety s miskou pro psy.

Mají atraktivní a funkční design a nabízí škálu trendy barev, ze kterých si vyberou muži, ženy i děti. Pravidelně získávají ocenění Red Dot Design Awards, IF Design Award, GoodDesign Award.

Čím nás značka zaujala

Hrnky i některé lahve Asobu mají keramický vnitřní povrch, ze kterého si vychutnáte chuť a čerstvost nápoje. Také myslí na psí miláčky a nabízí speciální lahve, které mají na dně lahve misku pro psy. Poslední novinka dětské termolahve ve tvaru zvířátek jsou na trhu jedinečné.

TOP produkty, které musíte vyzkoušet

 
 
Původ
 

Designováno v Kanadě, vyrobeno v Číně.

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem