Antipodes

Antipodes_Folly

Rok založení

2004

Charakteristika

Prémiová značka přírodní kosmetiky Antipodes využívá vzácných přírodních zdrojů z panenské novozélandské přírody. Zakladatelka Elizabeth sama vyznává zdravý životní styl a čerpá pro svůj život i práci inspiraci v přírodním bohatství planety.

V recepturách Antipodes najdete lokální suroviny jako patentované antioxidanty Vinanza získávané z novozéladských hroznů Sauvignon blanc, extrakty kiwi, avokádový olej, manukový med, lenovník novozélandský nebo černé kapradí.

V Antipodes věnují velkou pozornost udržitelnosti a ekologii. Díky kvalitním, lokálním ingrediencím, etické výrobě, transparentnosti dodavatelského řetězce a kompletně recyklovatelným obalům je péče o pleť šetrná k planetě i pokožce.

V produktech Antipodes se věda spojuje s přírodou, tak aby Váš každodenní rituál krásy byl založen na nejčistších ingrediencích s maximální účinností. Produkty pravidelně získávají prestižní ocenění jako např. Bazaar Beauty Award pro Rozjasňující oční krém Kiwi Seed Gold 30 ml.

Čím nás značka zaujala

Antipodes následuje dnešní trend „skinimalismus“, tedy pleťový minimalismus, který vede spotřebitele k tomu, aby vyměnili komplexní syntetické kosmetické produkty za přírodní produkty, které mají jednoduché a kvalitní složení.  

Formulace receptur jsou testovány pomocí vědeckých výzkumů in-vitro a klinických zkoušek na lidech, tak aby byla zajištěna jejich špičková účinnost. Vývoj, testování a zdokonalení každé formulace trvá až 18 měsíců výzkumu a vývoje. Jedinečné formulace prémiové kvality mají skvělé výsledky už po velmi krátké době používaní.

Motto

Účinná, prémiová přírodní péče o pleť, která je šetrná k planetě i k pokožce.

Zajímavost

V Antipodes je udržitelnost a šetrnost vůči přírodě na prvním místě. Jako společnost získala certifikaci pro udržitelnost B Corporation. V roce 2022 došlo ke kompletní obměně používání obalových materiálů - z plastových lahví na skleněné, z plastových kelímků na hliníkové tuby, plastová víčka nahradily kovová víčka a obalové kartony vyrobené pouze z papíru z FSC certifikací.

Top produkty, které byste měli vyzkoušet

Antipodes Rozjasňující oční krém Kiwi Seed Gold 30 ml
Antipodes Intenzivní hydratační pleťový gel Baptise H2O 60 ml
Antipodes Pleťové sérum proti pigmentovým skvrnám s vitamínem C pro zralou a náročnou pleť Glow Ritual 30 ml
Antipodes Noční regenerační krém s probiotiky Culture Probiotics 60 ml
Antipodes Čistící pleťové máslo na suchou a zralou pleť Grapeseed 75 g
 

Klíčoví lidé

Elizabeth Barbaliach zakladatelka a CEO

EB_Portrait_2021_039A5996 (kopie)

Původ

Nový Zéland

Certifikace

Produkty jsou každoročně kontrolovány nejrespektovanějšími mezinárodními organizacemi na světě a získané certifikace hrdě zobrazují na obalech. V recepturách se snaží maximálně používat suroviny organického původu, které mají označení Organic (BioGro). Produkty, které neobsahují živočišné složky a suroviny mají certifkaci Vegan. Obalové kartony mají FSC certifikát, který zaručuje, že dřevo pochází z lesa, který je obhospodařován ekologicky šetrně, sociálně prospěšně a ekonomicky životaschopně.

BIO-GRO_Antipodes    vegan-antipodes     FSC

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem