NÁŠ ESHOP FUNGUJE BEZ OMEZENÍ. Všechny objednávky vyřizujeme ihned, jak jste u nás zvyklí. Doprava na adresu s Českou poštou a DPD je beze změny, výdejní místa Zásilkovny aktualizujeme každou minutu, takže nabízíme k doručení jen skutečně dostupná. ❤️

Jack N´Jill

 

logo jack&jill

Když se Justinovi a Rachel z Austrálie narodilo první dítě, začali si manželé mnohem víc všímat a uvědomovat přímé účinky životního prostředí, ve kterém žijeme. Chtěli, aby jejích dítě vyrůstalo v co nejzdravějším prostředí bez umělých přísad a chemikálií. Protože nabídka firem s ústní hygienou byla omezena, rozhodli se vytvořit absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti.

Justin a Rachel vědí, že děti mají zubní pasty rádi a velmi často je polykají. Zubní pasta Jack N´Jill je proto 100% bezpečná a s nejrůznějšími příchutěmi v certifikované organické kvalitě.

Zubní pasty Jack  N´Jill byli označeny společností EWG za nejbezpečnější zubní pasty, které neobsahují žádné chemikálie. Společnost EWG je jednou z největších společností na světě, které informují o bezpečnosti produktů.

Po zubních pastách se Justin a Rachel rozhodli udělat pro děti ještě víc a navrhli první zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, silikonové kartáčky z lékařského a potravinářského silikonu pro péči od prvního zoubku, kelímky z bambusových a rýžových plev a pytlíky ze 100% přírodní bavlny.

Obaly všech produktů jsou navrženy minimalisticky, s možností recyklace, bez BPA a s ohledem na přírodu.

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.