Jack n´Jill

 

logo jack&jill

 

Rok založení

1949

Motto

" V Jack n' Jill věříme, že společnosti jsou odpovědné vůči životnímu prostředí. Proto jsme formulovali všechny přírodní hypoalergenní produkty s organickými ingrediencemi a pokud je to možné, navrhli jsme obaly tak, aby byly minimální, recyklovatelné a bez BPA."

Charakteristika

Australskou rodinnou společnost Jack n´Jill založil mladý pár Justin a Rachel již v roce 1949 po narození vlastního dítěte.  V té době na trhu neexistovala přírodní bezpečná alternativa dětských zubních past. Díky svému lékařskému vzdělání vyvinuli a začali vyrábět dětské zubní pasty, které jsou 100% zdraví bezpečné a mají opravdovou chuť ovoce.  

Po zubních pastách se Justin a Rachel rozhodli udělat pro děti ještě víc a navrhli první zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, silikonové kartáčky z lékařského a potravinářského silikonu pro péči od prvního zoubku, kelímky z bambusových a rýžových plev a pytlíky ze 100% přírodní bavlny. Jako první začali vyrábět dětské zubní kartáčky z ne-GMO kukuřičného škrobu, které jsou v přírodě rozložitelné. Samozřejmostí je, že neobsahují suroviny živočišného původu a nejsou testovány na zvířatech. 

Jack n’Jill minimalizuje dopad svých výrobků na životní prostředí, minimalizuje obalové materiály, používá recyklovaný papír a kukuřičný škrob. Plasty neobsahují PVC, ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A). 

Produkty mají originální hravý design, který si děti zamilují.
 
Zajímavost
 

Zubní pasty Jack n´ Jill byli označeny společností EWG za nejbezpečnější zubní pasty, které neobsahují žádné chemikálie. Dostaly nejlepší hodnocení 0. Společnost EWG je jednou z největších společností na světě, které informují o bezpečnosti produktů. 

Klíčoví lidé
 

Justin a Rachel

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem