Foreo

Foreo logo

 

Rok založení

2013

Motto 

Vyrábět účinné a cenově dostupné kosmetické přístroje a produkty péče o pleť- FOR EveryOne. 

Charakteristika

Příběh švédské značky Foreo začal již v roce 2013, kdy na trh uvedli revoluční čistící přístroj Foreo Luna™.  Filozofií Foreo je přinášet účinné produkty, které usnadní každodenní rituál péče o pleť a zároveň pomáhají zlepšit její stav. S přístroji Foreo bude péče o pleť jednoduchá, rychlá a příjemná. A Vaše pleť bude čistá, svěží a rozzářená.  

Foreo v současné době nabízí řadu zařízení pro péči o pleť a wellness. V nabídce najdete přístroje na čištění obličeje Luna, přístroje na eliminaci akné Espada™, sonické masážní přístroje na oční okolí Iris™ nebo přístroje Ufo™ na aktivaci účinků pleťové masky.

Všechny přístroje Foreo jsou tvořeny a designovány s ohledem na použití přístroje. Mají jedinečný design a jsou vyrobeny z hygienického a antibakteriálního prémiového silikonu. Pro dosažení maximálních účinků můžete kombinovat s kosmetickými přípravky Foreo jako čistící krém, séra a pleťové masky.

Přístroje Foreo jsou jedinečné a využívají speciálních technologií. Masážní přístroje Foreo využívají technologii T-Sonic, která produkuje až 8 000 pulzací za minutu a poskytuje tak jemnou, ale účinnou masáž.  Čistící přístroje řady Luna™ mají hladké silikonové štětinky (jemnější i hrubší), které jsou jemné k pokožce a zároveň čistí do hloubky. Přístroje na aktivaci pleťové masky Ufo™ využívají několik technologií najednou - světelnou terapii LED světlem, termoterapii, kryoterapii i sonickou masáž.

S přístroji Foreo si snadno dopřejete wellness z pohodlí domova. Čistící a masážní přístroje pomohou nejen k důkladné očistě, ale i k relaxaci a zlepšení vzhledu a zdraví pokožky.

Produkty Foreo jsou účinné a klinicky testované a při jejich používání uvidíte skutečné výsledky. Produkty jsou oblíbené po celém světě, mezi celebritami i profesionály. Jejich jedinečný design a účinky oceníte při každodenní péči o pleť doma i na cestách.

Čím nás značka zaujala

Foreo je inovativní a stále přichází s novými přístroji, které mají skvělé účinky a jsou perfektní společníci v domácí péči o pleť. Nás zaujal přístroj Foreo Ufo™, který využívá v péči o pleť několik technologií a maximalizuje účinky pleťové masky. Také jsme ocenili propojení přístrojů a nastavení vlastních rituálů v aplikaci Foreo.

Top produkty, které musíte vyzkoušet

Sonický přístroj na aktivaci pleťové masky UFO™ Mini Růžová
Čistící a masážní přístroj Luna™ 4 Go Zelená
Pleťové sérum na akné Espada BHA+PHA 15 ml
Pleťová maska hydratační Make My Day 7 ks
Čistící a masážní přístroj Luna™ Play Plus 2 Fialová
 

Klíčoví lidé

Zakladatel Filip Sedić 

Původ

Švédsko

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem
Foreo Pleťové sérum na akné Espada BHA+PHA 15 ml
Akce Vegan
599 Kč
749 Kč (–20 %)
02103C1
Foreo Čistící sprej 60 ml
Akce Vegan
229 Kč
299 Kč (–23 %)
01078C1

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem