Benecos

benecos_natural_beauty_logo_oval_2017_magenta_small

Rok založení

2008

Motto

Trendy, vysoce kvalitní a cenově dostupné produkty přírodní kosmetiky.

Charakteristika

Benecos je německá značka přírodní kosmetiky, která od roku 2010 nabízí široký sortimentem od péče o pleť, dekorativní kosmetiky, péče o vlasy i pánské přírodní kosmetiky. Značku založili manželé Stephen a Silvie Beckerovi v roce 2008 a od počátku měli jasno, že jejich produkty musí být kvalitní, trendy a všem cenově dostupné.

Složení produktů Benecos je čistě přírodní, neobsahují SLS, SLES, EDTA, parafíny, parabeny, silikony, PEG či syntetické vonné látky a umělá barviva.

Produkty mají logo Vegan, tzn.výrobky ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech. Kvalitu výrobku potvrzuje certifikát přírodní kosmetiky BDIH.

Cetifikace

06 

 

Certifikační label Cosmos (Cosmetic Organic Standard) je výsledkem dohody certifikačních agentur, které udělují známky BDIH, Soil Association, Ecocert, Cosmebio, ICEA a Ecogarantie. Certifikace má dvě úrovně: Cosmos Natural a Cosmos Organic.

Podmínkou pro získání obou typů certifikátů je dodržení podmínek daných Cosmos standardem, jež zahrnují jak požadavky na složení, tak i pravidla pro výrobu - důraz je kladen na úspornou a šetrnou výrobu a na recyklovatelnost obalových materiálů.

Co se týče složení, ani na jedné úrovni certifikace nesmí produkt obsahovat chemické látky, jako jsou například ropné deriváty, geneticky modifikované suroviny, parabeny ani ftaláty. Úroveň Cosmos Organic navíc musí obsahovat 95 % bio surovin s původem v organickém zemědělství a těchto 95 % musí navíc tvořit 20 % z váhy celkového produktu.

CFV-logo-rose

CRUELTY FREE AND VEGAN je certifikát udělovaný společností PETA zaručuje, že produkty neobsahují živočišné složky a také nebyly v žádné části výrobního procesu testovány na zvířatech.

 

vegan  

Logo Vegan se zelenou slunečnicí označuje výrobky zcela bez živočišných produktů a netestované na zvířatech. Uděluje jej britská nezisková organizace Vegan Society založená na podporu filosofie a životního stylu veganství.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Benecos Štětka na holení  pro muže
Akce Vegan
242,10 Kč
269 Kč (–10 %)
02830C
Benecos Pěna na holení  pro muže  Bio 75 ml
Akce Vegan
120,60 Kč
134 Kč (–10 %)
02828C
bio přírodní benecos Deo spray pro muže 75ml
Vegan
155 Kč
02826C
Benecos Dárková sada pro muže
Akce Vegan
269 Kč
299 Kč (–10 %)
02825C

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem