Biobel

Unknown_3

 

Rok založení

1921

Motto

Vyrábět udržitelné, ekologické, účinné a zdraví bezpečné produkty na čištění oblečení i domácnosti.

Charakteristika

Španělská značka eko drogerie Biobel je přední značka v oblasti bio certifikovaných produktů pro čištění a péči o vaše oblečení a domov. Rodinná firma Jabones Beltrán působí na španělském trhu již pět generací, od roku 1921, kdy začala s výrobou tradičních tuhých mýdel. Výroba probíhá ve městě Castellón. Hlavní filozofií společnosti je vyrábět udržitelné a ekologické produkty, které respektují životní prostředí a jsou zdraví bezpečné.

Používají inovativní formulace složení, kdy základem je tradiční, ručně vyráběné rostlinné mýdlo. Produkty jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí rostlinného původu, takže jsou ideální pro vegany a osoby s citlivou pokožkou. Každá složka produktu Biobel je certifikována společností Ecocert, která je známá svými přísnými předpisy týkajícími se používání přírodních surovin (a jejich složek), plné sledovatelnosti přísad a přírodního složení konečného produktu.

Receptury jsou 100% bez ethoxylovaných přísad, enzymů, palmového oleje, stejně jako syntetických konzervačních látek, jako je BHT nebo kathon, z nichž všechny způsobují mnoho alergií a nacházejí se v mnoha pracích a čisticích prostředcích (dokonce i v některých bioproduktech).

Jako společnost se zavázali k odpovědnému používání produktů a obalů, proto dodržují a staví výrobu a použití produktů na třech R: Reduce, Reuse a Recycle. Produkty Biobel jsou baleny v obalech, které jsou 100% recyklovatelné a znovu použitelné.

Aktivně se podílí i na sociálních programech a při získávání surovin podporují spravedlivý a etický obchod. Spolupracují s řadou místních i mezinárodních asociací a nevládních organizací a pravidelně věnují mýdla do jejich hygienických programů.

Společnost Beltrán Hermanos S.L. má několik řad produktů. Ekologická mýdla a čistící prostředky Biobel, které pečují o vaše oblečení a domácnost, ekologická kosmetická mýdla pro péči o tělo Essabó, produkty pro extrémně citlivou pokožku pod značkou MCS Beltrán Vital. Dále vyrábí ekologické prostředky na ošetření rostlin a plodin Castalia Bio Potásico.

TOP produkty, které musíte vyzkoušet

Biobel Prací gel na dětské a jemné prádlo 1,5 l

Biobel Odstraňovač skvrn 750 ml

Biobel Tablety do myčky nádobí All in One 30 ks

Klíčoví lidé

CEO Joaquín Beltrán a rodina Beltrán

Původ

Španělsko

Certifikace

Certifikát ECOCERT uděluje francouzský certifikační orgán, který garantuje, že výrobky s tímto označením obsahují suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Výrobky s tímto označením obsahují min. 95 % složek přírodního původu. Neobsahují ropné látky, syntetická - barviva, parfemaci či konzervační látky. Rovněž neobsahují látky živočišného původu (vyjma přírodních produktů jako mléko, med, apod.). Při výrobě jsou použity suroviny z obnovitelných zdrojů a biologicky odbouratelné nebo recyklovatelné obaly.

ecocert

 

 

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem