Olivia Garden

 

 

slider_oglogo

Světoznámá kadeřnická značka Olivia Garden se specializuje na unikátní hřebeny a kartáče. Byla založena v Belgii v roce 1968 učitelem a kadeřnicí Jean a Micheline Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Jejich produkty můžete vidět i v backstage New York Fashion Weeku.

Široká nabídka různých typů kartáčů jak pro profesionální potřeby, tak pro domácí použití. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků s 55 unikátními patenty. Oblíbili si je profesionálové i obyčejní zákazníci ve více než 102 zemích.

Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu a velmi dobře. Jejich řady Ecohair a Eco Friendly Bamboo Hair jsou navrženy v maximálním souladu s přírodou.

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

 • Olivia Garden Healthy Hair Kartáč Paddle HHP6 Novinka TOP produkt
  Značka: Olivia Garden

  Bambusový kartáč s nylonovými a kančími štětinkami skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký.

  199 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 53 mm Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Sušení vlasů bez přehrátí a vysoušení s krásným kulatým keramickým thermo kartáčem s ionizační techologií. Kartáč je ekologický, velmi lehký a skvěle padne do ruky. Průměr kartáče: 53 mm.

  259 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Hřeben HHCC4 Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Krásný bambusový hřeben se širšími zuby a rukojetí skvěle padne do ruky. Perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký. 

  89 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 63 mm Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Sušení vlasů bez přehrátí a vysoušení s krásným kulatým keramickým thermo kartáčem s ionizační techologií. Kartáč je ekologický, velmi lehký a skvěle padne do ruky. Průměr kartáče: 63 mm.

  369 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 43 mm Novinka TOP produkt Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Sušení vlasů bez přehrátí a vysoušení s krásným kulatým keramickým thermo kartáčem s ionizační techologií. Kartáč je ekologický, velmi lehký a skvěle padne do ruky. Průměr kartáče: 43 mm.

  199 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 33 mm Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Sušení vlasů bez přehrátí a vysoušení s krásným kulatým keramickým thermo kartáčem s ionizační techologií. Kartáč je ekologický, velmi lehký a skvěle padne do ruky. Průměr kartáče: 33 mm.

  169 Kč
 • Olivia Garden Eco Hair Oválný kartáč Detangler Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Rozčesávací bambusový oválný kartáč s ionovými štětinkami skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává suché i mokré vlasy, je ekologický a velmi lehký. Zároveň působí antistaticky a antibakteriálně.

  299 Kč
 • Olivia Garden Eco Hair Kartáč na vlasy Combo Novinka TOP produkt
  Značka: Olivia Garden

  Bambusový kartáč s ionovými a kančími štětinkami skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký. Ideální na suché vlasy.

  338 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Kartáč Paddle HHP5 Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Bambusový kartáč s nylonovými štětinkami skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký. 

  229 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Kartáč Paddle HHP7 Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Bambusový kartáč s nylonovými štětinkami skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký. 

  229 Kč
 • Olivia Garden Healthy Hair Thermo kartáč 23 mm Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Sušení vlasů bez přehrátí a vysoušení s krásným kulatým keramickým thermo kartáčem s ionizační techologií. Kartáč je ekologický, velmi lehký a skvěle padne do ruky. Průměr kartáče: 23 mm.

  139 Kč
 • Olivia Garden Eco Hair Hranatý kartáč Paddle Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Plochý rozčesávací kartáč s ionovými štětinkami skvěle padne do ruky, perfektně rozčesává suché i mokré vlasy, je ekologický a velmi lehký. Pro dlouhé a husté vlasy.

  299 Kč
 • Olivia Garden Bamboo Comb Healthy Hair Hřeben HHC1 Novinka Vegan
  Značka: Olivia Garden

  Krásný bambusový jednořadý hřeben s užšími zuby a rukojetí skvěle padne do ruky. Perfektně rozčesává vlasy, je ekologický a velmi lehký i do kabelky.

  89 Kč

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.