Mýdlárna Šafrán

 

 

Rok založení

2014

Charakteristika

Česká značka Mýdlárna Šafrán se zabývá ruční výrobou přírodních mýdel, koupelových solí a šumivek do koupele, do kterých přidává voňavé bylinky a esenciální oleje, které Vás přenesou do světa štěstí, pohody a zapomnění vašich běžných starostí.

Rodinná firma Mýdlárna Šafrán leží v severočeské obci Karlovka. Na jejím počátku byla potřeba kvalitního mýdla, které hledala majitelka Klára Šafránková pro citlivou pokožku svých rukou. Její původní povolání fyzioterapeutky zahrnovalo dvě věci: šikovné ruce a ruce neustále omývané, dezinfikované, poničené a unavené. Její příběh tedy začal měsíčkovým mýdlem, které v té době nebylo nikde k sehnání. A tak se Klára vrhla do prvního pokusu, který byl úspěšný, proto nezůstalo jen u něj. Následovala levandule, skořice, ....

Mýdla jsou vlajkovou lodí mýdlárny. Jsou vyráběna metodou za studena s přídavkem bylinek a kvalitních přírodních surovin, které mají  blahodárné účinky na pokožku. Tato tradiční metoda zaručuje zachování všech výživných složek v mýdle. V nabídce najdete přírodní mýdla levandulová, konopná, měsíčková, olivová, růžová, ale také kávová, skořicová, medová, s ovčím či kozím mlékem i mýdlo s Tea Tree. 

Mýdlárna nabízí všechny své produkty bez konzervantů, umělých barviv a nově i bez palmového oleje. Pečlivě vybírají jednotlivé ingredience, zkouší, kombinuje, ladí a testují sami na sobě a pouze ty nejúžasnější posílají dál k zákazníkům.

Každé mýdlo má vyraženo logo firmy – květ šafránu. Mýdla jsou balena ručně a co nejvíce v souladu s přírodou.

Čím nás značka zaujala

Každé mýdlo díky obsaženým bylinkám a ingrediencím krásně voní, ale také může pomoci při řešení různých potíží, například při hojení drobných kožních poranění, odřenin, spálenin, revmatických i svalových bolestech, ekzémech či plísní nohou. 

Top produkty

Přírodní tuhé Intim mýdlo s kontryhelem 90 +- 5 g
Přírodní tuhé mýdlo měsíčkové 90 +- 5 g
Přírodní tuhé dětské mýdlo s hedvábím 90 +- 5 g
Přírodní tuhé mýdlo s dubovou kůrou a kaštanovým olejem 90 +- 5 g

Přírodní tuhé medové mýdlo s humánním hedvábím 90 +- 5 g

Původ

Česká republika

Klíčoví lidé

Manželé Klára a Zdeněk Šafránkovi

 

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem