Zoë Ayla

logo Zoe Ayla_Folly

Rok založení

2014

Charakteristika

Vznik kanadské značky Zoë Ayla byl inspirován cestováním zakladatelky, vystudované produktové designérky Zoë Ayla Roukema. Několik let strávila na cestách po celém světě, kde žila v různých klimatických podmínkách a musela se v osobní péči spolehnout převážně sama na sebe.

Právě na cestách vznikla potřeba produktů, které by ji umožnily osobní péči jako při návštěvě kosmetických salónů. V roce 2014 se proto spojila s bratrem Quinem a začali vyrábět exkluzivní pomůcky a přístroje za dostupnou cenu, které si může dovolit každý v pohodlí domova. Produkty, které představují wellness péči, a které mohou snadno nahradit návštěvy kosmetických salónů.

Dnes je globální značka Zoë Ayla předním výrobcem a distributorem masážních a čistících pomůcek v péči o obličej. Zaměřuje se na inovativní masážní a čisticí pomůcky, které se inspirují starodávnými i zcela moderními technikami z celého světa. V širokém portfoliu si každý najde svůj oblíbený produkt, ať už gua sha nebo válečkovou masáž obličeje, mikrojehličkovou terapii, hloubkové čištění pleti nebo přístroje na odstranění chloupků.

Motto

Vysoce kvalitní a trendy pomůcky pleťové péče, které si může dopřát každý v pohodlí domova.

Top produkty, které musíte vyzkoušet

Ultrasonický čistící a masážní přístroj na obličej 
Pomůcka na vibrační masáž obličeje Rose Gold
Masážní pomůcka na obličej Ice Globes 2 ks
Přístroj na extrakci černých teček 5in1

Derma Roller na mikrojehličkovou masáž obličeje

Klíčoví lidé

zakladatelé Zoë Ayla Roukema a Quinn Roukema

Zoë Ayla Roukema_Folly

Země původu

Designováno v Kanadě, vyrobeno v Asii

 

 

 

 

 

Žádné produkty značky Zoë Ayla nebyly nalezeny...