Attitude

Vertical_ATTITUDE-logotype_black_RGB

Prvotřídní přírodní dětská kosmetika a ekodrogerie z Kanady. Výroba produktů značky ATTITUDE je založena výhradně na šetrných ingrediencích („worry-free ingredients“), nenajdete zde žádné složky, které by mohly škodit vašemu zdraví. Produkty jsou vyráběny i s ohledem na životní prostředí - originální obaly jsou 100% recyklovatelné, přírodní složky jsou biologicky odbouratelné a při výrobě se snaží minimalizovat stopu CO2.

Produkty ATTITUDE jsou hypoalergenní, všechny použité vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů. Jsou absolutně bezpečné pro citlivou pokožku. Jsou vyráběny z rostlinných zdrojů a minimálně z 95 % jsou biologicky rozložitelné. Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří. Produkty neobsahují žádné živočišné produkty, nejsou testovány na zvířatech, certifikovány jako „VEGAN“. 

Za vznikem značky ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.  

Výrobky ATTITUDE se dnes úspěšne prodávají již ve více než 30 zemích světa.

Pro všechny produkty ATTITUDE platí:

  Přírodní

PŘÍRODNÍ - Všechny produkty jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

CO2 neutrální

CO2 NEUTRÁLNÍ Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie, což zmenšuje uhlíkovou stopu výroby. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. 

Zdraví šetrné složky

ZDRAVÍ ŠETRNÉ SLOŽKY Produkty neobsahují žádné rakovinotvorné látky, mutageny a hormonálně aktivní látky pro život bez obav.

Recyklovatelný

RECYKLOVATELNÝ Obaly produktů jsou vyráběny z HDPE #2 plastu, což je plast, který jde nejjednodušeji recyklovat.

Vegan

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH & VEGANSKÉ Všechny produkty jsou veganské – to znamená bez živočišných složek. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.   

Testováno

TESTOVÁNO V NEZÁVISLÉ LABORATOŘI Produkty jsou testovány nezávislou laboratoří pro nepřítomnost rakovinotvorných látek jako jsou etylenoxid a dioxiny.

Udržitelný

UDRŽITELNÝ Svět je nádherný – pojďme ho udržet takový, jaký je. Na cestě od těžby minerálů ke konečnému produktu ATTITUDE vždy snižuje negativní dopad na životní prostředí na minimum. 

Ecologo
ECOLOGO CERTIFIKACE Produkty mají certifikaci EcoLogo. Program EcoLogo kanadské agentury UL pomáhá spotřebitelům identifikovat produkty a služby přátelské k životnímu prostředí. Nejen že ATTITUDE naplňuje standardy programu Ecologo, ale dokonce je svými postupy překonává.

 

Stránka 1 z 1 - 51 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 51 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.