Attitude

Vertical_ATTITUDE-logotype_black_RGB

Rok založení:

2005

Motto:

"Produkty ATTITUDE budou mít vždy nejmenší dopad na životní prostředí a zdraví. Nebudou obsahovat žádné přísady, jako chemikálie způsobující rakovinu, mutageny a endokrinní disruptory, a to ani na zákonem tolerovaných úrovních."

Charakteristika:

Prvotřídní přírodní dětská kosmetika a ekodrogerie z Kanady. Za vznikem značky ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel.

Výroba produktů značky ATTITUDE je založena výhradně na šetrných ingrediencích („worry-free ingredients“), nenajdete zde žádné složky, které by mohly škodit vašemu zdraví. Produkty jsou vyráběny i s ohledem na životní prostředí - originální obaly jsou 100% recyklovatelné, přírodní složky jsou biologicky odbouratelné a při výrobě se snaží minimalizovat stopu CO2.

Produkty ATTITUDE jsou hypoalergenní, všechny použité vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů. Jsou absolutně bezpečné pro citlivou pokožku. Jsou vyráběny z rostlinných zdrojů a minimálně z 95 % jsou biologicky rozložitelné. Nepřítomnost škodlivých látek je testována nezávislou laboratoří. Produkty neobsahují žádné živočišné produkty, nejsou testovány na zvířatech, certifikovány jako „VEGAN“. 

Výrobky ATTITUDE se dnes úspěšne prodávají již ve více než 44 zemích světa.

Pro všechny produkty ATTITUDE platí:

  Přírodní

PŘÍRODNÍ - Všechny produkty jsou vyráběné z rostlinných a minerálních zdrojů.

CO2 neutrální

CO2 NEUTRÁLNÍ Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie, což zmenšuje uhlíkovou stopu výroby. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. 

Zdraví šetrné složky

ZDRAVÍ ŠETRNÉ SLOŽKY Produkty neobsahují žádné rakovinotvorné látky, mutageny a hormonálně aktivní látky pro život bez obav.

Recyklovatelný

RECYKLOVATELNÝ Obaly produktů jsou vyráběny z HDPE #2 plastu, což je plast, který jde nejjednodušeji recyklovat.

Vegan

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH & VEGANSKÉ Všechny produkty jsou veganské – to znamená bez živočišných složek. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.   

Testováno

TESTOVÁNO V NEZÁVISLÉ LABORATOŘI Produkty jsou testovány nezávislou laboratoří pro nepřítomnost rakovinotvorných látek jako jsou etylenoxid a dioxiny.

Udržitelný

UDRŽITELNÝ Svět je nádherný – pojďme ho udržet takový, jaký je. Na cestě od těžby minerálů ke konečnému produktu ATTITUDE vždy snižuje negativní dopad na životní prostředí na minimum. 

Ecologo
ECOLOGO CERTIFIKACE Produkty mají certifikaci EcoLogo. Program EcoLogo kanadské agentury UL pomáhá spotřebitelům identifikovat produkty a služby přátelské k životnímu prostředí. Nejen že ATTITUDE naplňuje standardy programu Ecologo, ale dokonce je svými postupy překonává.

 

Co se nám na značce líbí:

Globální udržitelnou vizí ATTITUDE je omezit, znovu použít, recyklovat - a znovu zalesnit, aby pomohli obnovit a uzdravit planetu. S programem zalesňování podporují pozitivní dopad a zároveň umožňují spotřebitelům koupí produktu ATTITUDE být součástí hnutí.

Klíčoví lidé:

Jean-François Bernier (JF) a Benoît Lord

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem