Bioturm

Německá Společnost BIOTURM GmbH sídlí ve Westerwaldu a byla založena v roce 2001 Martinem Eversem, který má asi 30 let zkušeností v oboru biopotravin a bio kosmetiky. Jako organický průkopník je zapojen hned od začátku, nejprve jako generální ředitel „Martin Evers Naturkost“, později byl zodpovědný za společnost „Bruno Fischer Naturkost“. Udělal mnoho výzkumů a testů s biopotravinami a mléčnými výrobky a rychle si uvědomil, že složky organické syrovátky zvláště vyhovují kůži. Další výzkum vede k lakto-intenzivnímu aktivnímu komplexu. Firemní politika a vzájemná spolupráce jsou od počátku do současnosti založeny na křesťanských hodnotách.

Odkud pochází název BIOTURM? Za svůj název vděčí historické vodárenské věži stojící na místě společnosti. BIOTURM je kombinací Bio a Turm (německé slovo pro věž). Věž stojí jako symbol vidění, stability a ochrany. Obraz není zatížen předsudky a může být naplněn našimi sny a vizemi - například sloganem „pomáhá pokožce uzdravovat se“. Obě části názvu jsou důležité, nejprve slovo „Bio“, které ukazuje klasifikaci na certifikovanou bio kosmetiku, ale také slovo „tower“ jako výše uvedený symbol. Značka BIOTURM znamená lékařskou organickou kosmetiku pro všechny lidi, kteří mají problematickou pleť (suchá kůže, alergická kůže, neurodermatitida, psoriáza, akné atd.).

Kosmetika BIOTURM pomáhá léčit různé kožní problémy. Mnoho produktů obsahuje základní unikátní lakto-intenzivní aktivní komplex - masti, krémy, pleťové vody až po intimní linii a šampony. Komplex je vyroben z certifikované organické syrovátky a obsahuje mnoho složek, které lze nalézt v podobném složení v přírodním prostředí pokožky: syrovátkové proteiny a aminokyseliny, kyselina mléčná a její soli, minerály, stopové prvky, uhlohydráty a vitamíny. Tudíž již základ výrobků je v souladu s pokožkou a velmi dobře snášen. Způsobuje normalizaci kožní flóry a kyselého pláště. Přírodní kyselina mléčná, esenciální aminokyseliny, stopové prvky atd. Jsou pokožkou dobře vstřebávány a normalizují úroveň vlhkosti v pokožce. Kůže dostane to, co potřebuje, aby zůstala zdravá.

Příběh značky začal s těmito prvními produkty založenými na laktointenzivním aktivním komplexu: masti pro suchou pokožku, hydrataci a lipidaci. Bylo rychle zjištěno, že tyto výrobky velmi dobře odpovídají požadavkům pokožky; stali se nejoblíbenější mezi lidmi trpícími problematickou pokožkou, což jim poskytlo dlouhodobou úlevu. Pro BIOTURM to byla pozitivní motivace pokračovat ve vývoji dalších produktů. Do dnešního dne tým BIOTURM vyvinul řadu více než 100 produktů pro čištění a péči a neustále hledá další produkty, které pomáhají pokožce léčit.

Cílem týmu Bioturm je nabídnout přirozenou, ale efektivní alternativu k běžným výrobkům pro lidi trpící kožními problémy. Myslí si, že jejich úspěch jim ukazuje pravdu. Mnoho prvních zákazníků je stále věrných a již nechce měnit za jinou organickou kosmetiku než BIOTURM. Spolu s manželkou Karin si Martin uvědomuje svou vizi produktů, které pomáhají zvyšovat pohodu lidí a zodpovědně zacházet s životním prostředím. Po studiích se k ní připojily i jejich dcery Jasmin a Laura. Společně chtějí sledovat směr, který jejich rodiče začali před více než 15 lety, a nadále nabízet certifikovanou přírodní kosmetiku, která klientům pomáhá s účinnými produkty.

Žádné produkty od výrobce Bioturm nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.