E-cloth

E-CLOTH

EclothLogo2-1459x476

Příběh britské značky se zrodil s otázkou: "Jak bychom mohli zabudovat a využít oslnivou čisticí sílu vody do opakovaně použitelného hadříku?" A od té doby stejná jednoduchá otázka vedla k vývoji desítek speciálních čisticích hadříků na specifické povrchy, prokázané nejen zkušenostmi, ale i laboratorními testy.

Kouzlo E-cloth hadříků a utěrek tkví, že krásně čistí různé druhy povrchů a zbavuje bakterií pouze za použití vody.  Navíc se stejným účinkem nebo i lepším než s čistícím prostředkem. E-cloth jednoduše prezentuje perfektní úklid jen s použitím vody. 

Jak E-cloth funguje?  Prémiové čisticí prostředky z mikrovlákna E-cloth uvolňující čisticí sílu vody - dokonalého přírodního čističe. Využívá schopnost vody zachytit a zadržet malé částice, které patří mezi ty nejsilnější síly v přírodě. Je to síla, která tvoří každou dešťovou kapku a sněhovou vločku - a je to přirozená „aktivní složka“ v každém výrobku E-cloth. Každá z jejich precizně zkonstruovaných mikrovlákenných textilií je navržena tak, aby zaktivovala tuto úžasnou sílu vody při úklidu.

Při výrobě prémiové e-tkaniny se klade důraz na: čistotu surovin, přesný způsob vytváření dutin přitahujících vodu uvnitř vláken, poměr nylonu k polyesteru uvnitř příze z mikrovlákna a jedinečný vzor tkaní nebo pleteniny a hustota textilu.

Předností je i snadné použití a aktivace síly hadříků E-cloth. Pod kohoutkem stačí namočít hadřík a jemně vyždímat. Voda „nabije“ látku vyplněním mikroskopických dutin mezi vlákny a uvnitř vláken tkaniny. Při stírání nečistot na špinavém povrchu, tyto molekuly vody přitahují částice nečistot, mastnoty, špíny, dokonce i bakterie a plísně a přilnou k nim do dutin, kde je zachytí. Opláchnutí látky teplou nebo horkou vodou nebo při praní v pračce uvolní zachycené částice a znovu hadřík osvěží a připraví k novému použití. 

Společnost E-cloth testovala účinnosti svých výrobků u mezinárodně akreditované skupiny Silliker, aby otestovala účinnost čištění výrobků z E-cloth a vody vs. běžné chemické čištění v domácnosti. Výsledky ukazují, že použití E-cloth + voda je stejně účinné - nebo i účinnější - než s běžným chemickým čistícím prostředkem . Výsledky také ukázaly, že E-cloth + voda odstraňuje více než 99% bakterií a plísní, které zamkne uvnitř vláken tkaniny, kde zůstane, dokud se hadřík nepropere. Další testy ukazují, že po propláchnutí teplou vodou výrobky E-cloth znovu získaly sterilní povrch pouze  s 0,01% bakterií.

E-cloth jsou čistící hadříky, které využívají pouze sílu vody a navíc jednoduché používání bez použití čistících prostředků zaručuje šetrnost vůči životnímu prostředí. Hadříky jsou vysoce kvalitní, vydrží i několik měsíců a šetří peníze.

Jak E-cloth funguje se podívejte v následujícím videu (v angličtině):

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

 • E-cloth Univerzální hadřík 1 + 1 ZDARMA Novinka TOP produkt Vegan
  Značka: E-cloth

  Nepostradatelný univerzální hadřík (nelze vybrat barevnou variantu) z mikrovlákna lehce odstraní prach, špínu, mastnotu a až 99,9% bakterií jen za použití s vodou. Šetří peníze i životní prostředí.

  298 Kč
 • E-cloth Houbička na mytí nádobí 1ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Houbička na mytí nádobí lehce odstraní i zaschlou špínu, mastnotu a až 99,9% bakterií.

  109 Kč
 • E-cloth Sada hubiček Fresh Mesh do kuchyně i koupelny 2ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Praktické houbičky si poradí a lehce odstraní i zaschlou špínu, mastnotu a až 99,9% bakterií v kuchyni i koupelně.

  109 Kč
 • E-cloth Leštící hadřík na sklo 1ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Leštící utěrka z mikrovlákna, různých barevných variant lehce odstraní špínu, mastnotu, otisky prstů a více než 99,9% bakterií ze skel, zrcadel a chromových povrchů jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí. (barevnou variantu nelze vybrat)

   

  149 Kč
 • E-cloth Sada hadříků na okna 2ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Speciální hadříky z mikrovlákna lehce odstraní šmouhy, špínu a mastnotu ze skleněných povrchů jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí.

  269 Kč
 • E-cloth Rukavice na mytí oken a skel 1ks Novinka TOP produkt Vegan
  Značka: E-cloth

  Rukavice z mikrovlákna lehce odstraní špínu, šmouhy a více než 99,9% bakterií z oken a skleněných povrchů jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí.

   

  199 Kč
 • E-cloth Startovací sada hadříků 5ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Výhodná startovací sada pěti základních hadříků z mikrovlákna lehce odstraní prach, špínu, mastnotu a až 99,9% bakterií pro úklid domácnosti jen za použití s vodou. Šetří peníze i životní prostředí.

  499 Kč
 • E-cloth Hadřík na nerezové povrchy 1ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Speciální hadřík z mikrovlákna lehce odstraní špínu, mastnotu, otisky prstů a až 99,9% bakterií z nerezových lesklých i matných povrchů jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí.

  149 Kč
 • E-cloth Sada hadříků do koupelny 2ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Speciální hadříky z mikrovlákna lehce odstraní šmouhy, stopy mýdel a až 99,9% bakterií ze všech povrchů v koupelně jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí.

  269 Kč
 • E-cloth Houbičky na mytí nádobí 2ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Drsnější houbičky na mytí nádobí lehce odstraní i zaschlou špínu, mastnotu a až 99,9% bakterií bez poškrábání i citlivých povrchů jako teflon nebo sklo.

  149 Kč
 • E-cloth Sada hadříků do sprchy 2ks Novinka Vegan
  Značka: E-cloth

  Speciální hadříky z mikrovlákna pro úklid sprchy lehce odstraní šmouhy, stopy mýdel a až 99,9% bakterií jen za použití vody. Šetří peníze i životní prostředí.

  269 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.