Urtekram

URTEKRAM

Urtekram

Urtekram je hlavní výrobce BIO potravin a přírodní kosmetiky ve Skandinávii. Společnost Urtekram byla založena v Dánsku roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku. Kosmetiku Urtekram prezentují slova Lákavé-Přírodní-Čisté.

Od roku 1972 Urtekram vyrábí čistou a přírodní kosmetiku pro tělo a péči o vlasy. Od samého počátku si byli vědomi, že veškeré obsažené látky tělo vstřebává a reaguje na ně- stejně jako reaguje na to, co jíme. Z tohoto důvodu zastává Urtekram péči: Kontrolovaného ekologického zemědělství podle Ecocert. Kosmetiku bez hormonálního narušení parabeny a syntetických konzervačních látek. Kosmetiku vyrobenou z rostlinných složek (pouze Balzám na rty obsahuje včelí vosk). Kosmetiku bez petrochemických přísad. Kosmetika, která není testovaná na zvířatech.

Všechny kosmetické produkty jsou vyráběny bez syntetických tensidů, parabenů nebo jiných konzervačních látek, a pafrémů. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. Kosmetika má BIO certifikát ECOCERT.

99
375199375

Stránka 1 z 3 - 86 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 86 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.