Weleda

Weleda


Weleda je švýcarská farmaceutická firma s téměř devadesátiletou tradicí. Okolo roku 1920 se tři průkopníci rozhodli založit nové zařízení pro výzkum a studium antroposofické medicíny. Doktorka Wegmanová, chemik Oskar Schmiedel společně s Dr. Rudolfem Steinerem vyvinuli první farmaceutické přípravky, jejichž koncepce zůstává základem pro léčiva Weledy dodnes.

Weleda vyrábí několik tisíc druhů léčiv, přes 100 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy a v současné době zaměstnává na plný úvazek téměř 2000 lidí. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. V duchu svého motta „v souladu s člověkem i přírodou."

Srdcem Weledy jsou vlastní zahrady léčivých rostlin. Na dvaceti hektarech roste téměř 250 různých druhů rostlin, které jsou bezprostředně po sběru transportovány přímo do výroby. Všechny výrobky této značky naplňují důležité poslání, totiž dívat se na lidský organismus jako na nedělitelný celek a přispívat k jeho zdraví a rovnováze.

Svěříme vám tajemství. Ale tohle klidně šiřte! Oblíbená značka Weleda miluje léto a v takovém hicu se její ceny vypařily o celých 10% a to až do 3. 7. 2016.  Vybírejte z nekonečné škály produktů, jenž voní po růžích, mandlích, levanduli nebo třeba granátovém jablku.

Žádné produkty od výrobce Weleda nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.