Herb & Me

Rok založení

2017

Význam jména značky

Ten nejlepší způsob, jakým můžete o své tělo pečovat, je ukrytý v přírodě. A právě tím se řídí Herb & Me. Ve všech jejich produktech naleznete prášek z Moringy olejodárné nazývaný také jako zelený diamant nebo strom života, který může pomoci posílit imunitu, dodat energii, upravit trávení a shodit přebytečná kila.

Charakteristika:

Herb & me je ryze česká značka, výrobce kvalitních produktů s moringou z malých filipínských farem. Za úspěchem firmy Herb & Me stojí tři ženy Ivana Bednářová Častvajová, Štěpánka Čápová a Martina Korejčková.

Ivana se řadu let zabývá zdravým životním stylem, věnuje se certifikaci potravin bez zbytečné chemie a řídí projekty Pestrá strava bez zbytečné chemie pro základní školy v České republice a na Slovensku. Herb & Me je pro ní srdeční záležitostí, jakousi terapií a protiváhou současného uspěchaného světa plného farmacie a mocných firem.

Štěpánka je výživová poradkyně a úžasná kuchařka. V Praze vede výživové studio pro ženy, kde pomáhá ženám změnit své stravovací návyky tak, aby se jídlo a jeho kvalita stalo důležitou součástí jejich života. Ve svých receptech se snaží používat dávno zapomenuté i nově objevené suroviny.

Martina je nutriční terapeutka, výživová specialistka a především průvodce lidí na cestě za lepší postavou, zdravím, stravováním a spokojeností. Martina také s radostí píše články o výživě, přednáší a vyučuje na témata z oblasti stravování a zdraví.

Ve všech jejich produktech naleznete prášek z Moringy olejodárné nazývaný také jako zelený diamant nebo strom života, který může pomoci posílit imunitu, dodat energii, upravit trávení a shodit přebytečná kila. Použitá moringa je vysoké kvality, jsou čistě přírodní a bez přidané chemie.   

Zajímavost

Produkty jsou vyráběny ručně a s důrazem na zdravotní účinky. Moringa kombinovaná s lipozomálním vitaminem C nebo D podporuje imunitu a kombinaci s dalšími bylinami najdete řadu čajů na trávení i duševní zdraví. Produkty s moringou i Filipín jsou čistě přírodní a bez přidané chemie.   

Původ

Česká republika

Klíčoví lidé

zakladatelky Ivana Bednářová Častvajová, Štěpánka Čápová a Martina Korejčková.

 

Žádné produkty značky Herb & Me nebyly nalezeny...