NAT Tampony z organické bavlny Regular 16 ks

Neohodnoceno
Značka: Nat Nice & True

Dámské tampony vyrobené ze 100% z vysoce absorpční BIO bavlny. Jsou vysoce prodyšné, přirozeně extra savé a dokonale spolehlivé.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
69 Kč / ks
NAT Tampony z organické bavlny Regular 16 ks
Neohodnoceno
Značka: Nat Nice & True
NAT Tampony z organické bavlny Regular 16 ks
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Dámské tampony vyrobené ze 100% z vysoce absorpční BIO bavlny. Jsou vysoce prodyšné, přirozeně extra savé a dokonale spolehlivé.

Hygienické pomůcky NAT vycházejí z tvaru ženských křivek a jsou stejně pohodlné i spolehlivé jako běžně dostupné vložky či tampóny.

Dámské vložky a tampóny NAT neobsahují žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie, žádnou parfemaci a respektují tak potřeby i extrémně citlivé pokožky.

Vhodné pro:

slabou až střední menstruaci (označení: 2 kapičky)

Klíčové vlastnosti:

  • zdraví bezpečná intimní hygiena

  • vysoce absorpční schopnost bavlny

  • 100% vyrobené z certifikované GOTS bavlny

  • nebělené chlórem

  • hypoalergenní

  • dermatologicky testované

  • 100 % v přírodě rozložitelné

  • vyrobené v Evropě

Náš tip: 

Bio intimní hygiena je vhodná i pro extrémně citlivou pokožku.

Složení:

Povrch i jádro tamponu 100% bio bavlna. Krabičky jsou z recyklovaného papíru.

Intimní hygiena NAT je zdraví bezpečná. 

Značka NAT používá k výrobě tampónů certifikovanou 100% BIO bavlnu. Použitá Bio bavlna je dvěma nezávislými organizacemi certifikována jako organická.

Bio bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody. Má dokonalé absorpční schopnosti. Organická bavlna přirozeně absorbuje až 20násobek své hmotnosti. Navíc je jemná, měkká, hebká a nikdy pokožku nepoškrábe. Je dokonale prodyšná a nebrání pokožce dýchat. Její pH je kompatibilní s pH pokožky. 

Konvenční produkty obsahují něco, co se nazývá SAP, což je zkratka pro Super absorpční polymery, které jsou vyrobeny z polymerů získaných z ropy. Většina běžně dostupné ženské hygieny obsahuje povrchově aktivní látky, lepidla a přísady, které jsou běleny chlorem a vytvářejí stopy dioxinu. I když jsou malé, jsou karcinogenní a mohou vést k nebezpečným zdravotním komplikacím. Studie ukazují souvislost zdraví škodlivých složek jako parfemace, barvy, polyetylen (PET), polypropylen a polypropylen glykol s narušením menstruačního cyklu, rakovinou či neplodností. 

Intimní hygiena NAT šetří přírodu.

Tampony NAT jsou v přírodě 100% rozložitelné,

kompostovatelné díky používání inovativních ekologických materiálů jako je bavlna a kompostovatelný bioplast.

Lepící pásky a krabičky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Sáček je vyroben z polymeru kukuřičného škrobu. Tím, že jsou rozložitelné a recyklovatelné snižují množství pevného odpadu.

Konvenční intimní hygiena je v přírodě nerozložitelná, protože je vyrobena na bázi ropných plastů. Průměrná žena použije nejméně 300 tamponů ročně a z vložek vznikne cca 5 kilogramů odpadu ročně. S těmito údaji můžeme spočítat, že žena za svůj život může využít až 11 000 tamponů nebo 250 kilogramů vložek!

Navíc výroba probíhá v Evropě a nedochází při transportu produktů k znečišťování oceánů a ovzduší.

Výrobce:  Ontex Global, Mayen, Německo 

Evropská značka NAT nebo-li Nice to your Body and True vyrábí dámskou intimní hygienu s vysokým podílem bavlny, která má vysokou savost a je jemná k citlivé pokožce intimních partií.

Vložky ani tampóny NAT nejsou bělené chlórem, neobsahují žádné nežádoucí látky jako mléka a parfemace. Jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

Její hlavní hodnotou je dodržování vysoké kvality výrobků s důrazem na dopad na životní prostředí ať již při výrobě nebo rozložitelnosti produktů v přírodě po jejich použití. Při výrobě hygienických pomůcek NAT se využívají nejnovější vědecké technologie a postupy, které korespondují s moderním životním stylem každé ženy. Výroba probíhá v závodech v Evropě, s co nejnižším dopadem na životní prostředí.  

Použitá bavlna na výrobu tampónů má certifikaci GOTS (Global Textiles Standard). To znamená, že je obnovitelná a udržitelná a byla pěstována podle zásad zemědělství, bez pesticidů nebo jiných chemikálií a v souladu s přírodními cykly. Produkty splňují přísnou britskou certifikaci Soil Association, která se zabývá certifikací bio produktů ze všech oblastí ekologické výroby. Přísné standardy zaručují vysokou kvalitu použitých surovin.

Obaly jsou z recyklovaných materiálů. Papírové krabičky tampónů a slipových vložek jsou 100% recyklovatelné. Obaly vložek jsou z polyethylenu LDPE, který je také snadno recyklovatelný.

Evropská značka NAT představuje cenově dostupnou a zdraví bezpečnou intimní hygienu pro moderní ženu.

GOTS 18

Doplňkové parametry

Kategorie: Tampony
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Rozložitelné v přírodě, Recyklovatelné obaly, Netestováno na zvířatech, Sociálně odpovědné
Certifikace: GOTS, Organic Soil Association
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: