Nat Nice & True

logo2_nat

 

Rok založení:

2019

Motto:

"Poskytovat cenově dostupnou a zdraví bezpečnou intimní hygienu pro moderní ženu."

Charakteristika:

Evropská značka NAT nebo-li Nice to your Body and True vyrábí dámskou intimní hygienu s vysokým podílem bavlny, která má vysokou savost a je jemná k citlivé pokožce intimních partií. Jméno značky Nice & True je odvozeno od nice, jako hezké, zdraví bezpečné k pokožce a true - pravdivé složení. Značka NAT je součástí německého koncernu, který vyrábí ekologické produkty včetně dětských eko plen Moltex.

Vložky ani tampóny NAT nejsou bělené chlórem, neobsahují žádné nežádoucí látky jako mléka a parfemace. Jsou hypoalergenní a dermatologicky testované.

Její hlavní hodnotou je dodržování vysoké kvality výrobků s důrazem na dopad na životní prostředí ať již při výrobě nebo rozložitelnosti produktů v přírodě po jejich použití. Při výrobě hygienických pomůcek NAT se využívají nejnovější vědecké technologie a postupy, které korespondují s moderním životním stylem každé ženy. Výroba probíhá v závodech v Evropě, s co nejnižším dopadem na životní prostředí.  

Použitá bavlna na výrobu tampónů má certifikaci GOTS (Global Textiles Standard). To znamená, že je obnovitelná a udržitelná a byla pěstována podle zásad zemědělství, bez pesticidů nebo jiných chemikálií a v souladu s přírodními cykly. Produkty splňují přísnou britskou certifikaci Soil Association, která se zabývá certifikací bio produktů ze všech oblastí ekologické výroby. Přísné standardy zaručují vysokou kvalitu použitých surovin.

Obaly jsou z recyklovaných materiálů. Papírové krabičky tampónů a slipových vložek jsou 100% recyklovatelné. Obaly vložek jsou z polyethylenu LDPE, který je také snadno recyklovatelný.

Evropská značka NAT představuje cenově dostupnou a zdraví bezpečnou intimní hygienu pro moderní ženu.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem