Zero Waste

ZERO WASTE

 

Firma Zero Waste chce popularizovat myšlenku nulového odpadu (neboli zero waste). Nabízí pouze produkty, které jsou buď zcela v přírodě rozložitelné (včetně svých obalů) nebo nahrazují ty jednorázové.

Myšlenka vznikla v hlavě mladého polského studenta Adriana, když se účastnil výměnného studentského programu Erasmus v Itálii. Žil na koleji a zaujalo ho, že v koupelně tam byl koš pouze na plastové kartáčky. Tam je studenti vyhazovali, jakmile už nebyly použitelné. Bohužel pouze část plastů je celosvětově recyklována, zbytek končí na skládkách s dobou rozkladu v řádu stovek let. Stejný osud čekal tyto plastové kartáčky.

Dva roky poté cestoval po Asii a všiml si, že místní obyvatelé používají mnoho produktů z bambusu. Napadlo ho, zda by bambus mohl fungovat i pro zubní kartáčky. Ukázalo se to jako skvělý nápad - kartáček, který je z přírodního materiálu, plně rozložitelný a přitom může zdatně soupěřit s konvenčními plastovými kartáčky. 

 

118
1181118118

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Výrobce: Zero Waste

  Nejkrásnější dětský bambusový kartáček speciálně uzpůsoben dětským ručičkám, ústům i zoubkům. 

  118 Kč
 • Výrobce: Zero Waste

  Unikátní kartáček z přírodního materiálu, plně rozložitelný včetně svých nylonových štětinek, které neobsahují BPA (Bisfenol-A) a přitom zdatně soupěří s konvenčními plastovými kartáčky v třídě jemnosti Medium.

  118 Kč
 • Výrobce: Zero Waste

  Unikátní kartáček z přírodního materiálu, plně rozložitelný včetně svých nylonových štětinek, které neobsahují BPA (Bisfenol-A) a přitom zdatně soupěří s konvenčními plastovými kartáčky v třídě jemnosti Soft.

  118 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.