Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene Kyselina citronová 1 kg

Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde

Čistá kyselina citronová účinná na čištění myčky, pračky, varné konvice, kávovaru od vodního kamene a usazenin.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
259 Kč –20 % 207,20 Kč / ks
Tierra Verde Odstraňovač vodního kamene Kyselina citronová 1 kg
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
odstranovac vodniho kamene kyselina citronova pap sacek 1 kg 00350 0001 bile samo w
Akce Vegan
259 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Čistá kyselina citronová v potravinářské kvalitě na čištění myček, praček, varných konvic, kávovarů. Vhodná i na odstranění usazenin a vodního kamene  v koupelně a na toaletách. Nezanechává pach. Úsporné řešení oproti tekutým přípravkům kupujete jen prášek, není nutné balit vodu. 

Při výrobě pracích a čistících prostředků Tierra Verde používá jen ty suroviny, které jsou šetrné k lidskému zdraví lidí a představují co nejmenší zátěž pro životní prostředí.

Produkty získaly a pyšní se přísnou evropskou certifikací ECO Garantie, která zaručuje, že produkty neobsahují ropné deriváty, chlór, syntetické parfemace ani barviva. Při výrobě produktů používají revitalizovanou vodu a snaží se o minimální ekologickou stopu. Suroviny ani produkty nejsou testovány na zvířatech a pocházejí pokud možno z obnovitelných zdrojů. Certifikace také zaručuje, že všechny rostlinné výtažky jsou stoprocentně organické a GMO free a jsou zcela biologicky rozložitelné.

Klíčové vlastnosti:

  • odstraňuje vodní kámen a usazeniny
  • na údržbu domácích spotřebičů
  • zdravotně nezávadná
  • 100 % biologicky rozložitelná
  • ekonomické a ekologické papírové balení

Doporučené použití:

Pračky a myčky: Nasypeme 1 hrnek (cca 200 g) prášku do bubnu prázdné pračky nebo na dno prázdné myčky a spotřebič zapneme na prací/mycí cyklus při teplotě 50-60 °C. Po zahřátí vody spotřebič vypneme a 30 minut necháme působit. Poté program dokončíme včetně proplachu vodou.

Kávovary: 1 lžíci přípravku rozpustíme v teplé vodě, vlejeme do kávovaru a necháme projít varným cyklem. Poté zopakujeme proplach čistou vodou.

Varné konvice: konvici naplníme vodou, přidáme lžíci přípravku a přivedem k varu. Konvici vypneme a necháme cca 30 minut působit. Poté vylejeme a důkladně vypláchneme vodou.

Přípravek není vhodný k čistění hliníkových nádob.

Horký roztok zbylý po čištění spotřebičů můžeme využít na čistění WC i koupelnových a kuchyňských povrchů. 

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařské ošetření. 

Složení: 

100 % kyselina citronová. Kyselina citronová je potravinářské kvality, není však určena pro vnitřní užití.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Česká republika

Česká značka Tierra Verde založena v roce 2008 je průkopníkem ve výrobě ekologických pracích a čistících prostředků.  Je mezi prvními lokálními značkami, která aktivně podporuje bezobalový prodej.

Pod několika značkami vyrábí produkty, které jsou kvalitní, účinné a šetrné vůči životnímu prostředí. Pod vlastní značkou YELLOW & BLUE vyrábí prací a čistící prostředky na bázi mýdlových ořechů. Značka CASA ORGANICA představuje výrobky a pomůcky na úklid vyrobené z bambusu, bio bavlny a dřeva. Produkty intimní hygieny pod značkou GAIA CUP a MAMA NATURA kosmetické produkty péče o tělo. 

Tierra Verde od roku 2019 vyrábí v Brně Popůvkách prací a čistící produkty s certifikací EcoGarantie, která garantuje co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí. 

eco

Doplňkové parametry

Kategorie: Tržiště lokálních značek, Vše pro vegany
Hmotnost: 1 kg
Složení: Vegan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Yellow & Blue Prací soda - uhličitan sodný 5kg
Akce Vegan
191,20 Kč
239 Kč (–20 %)
02992E
Tierra Verde Citronový gelový čistič na vodní kámen 110 ml
Akce Vegan
60,80 Kč
76 Kč (–20 %)
04140E