Sonnentor Dárkové balení 2 čajů – Pro učitele

Neohodnoceno
Značka: Sonnentor

Potěšte učitelé, učitelky, rodinu nebo známé čajovým dárkovým balíčkem, který ukrývá čaj Děkuji a Uvolnění. Dárek, který zaručeně potěší a udělá radost.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
210 Kč / ks
Sonnentor Dárkové balení 2 čajů – Pro učitele
Neohodnoceno
Značka: Sonnentor
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Máte doma školáky a přemýšlíte, jak poděkovat učitelkám a učitelům za jejich práci, snahu a trpělivost? Nebo přemýšlíte, jak potěšit své nejbližší? Či chcete někomu udělat radost jen tak?

Potěšte je dárkovou kazetou dvou lahodných čajů, které zahřejí na těle i na duši.

Bylinný čaj Děkuji BIO - jemná květinovo-citronová chuť čaje potěší každého a vyjádří vděčnost jinak než jen slovy. Čajovou směsí ostružin, citronové mateřídoušky, meduňky, lípy, růže, měsíčku a prvosenky můžete udělat radost nejen sobě ale i svým blízkým.

Bylinný čaj Uvolnění BIO - čaj s meduňkou, zeleným ovsem, měsíčkem a chrpou má výraznou chuť a je výborným společníkem po práci. S tímto čajem bude jednodušší znovu nalézt svou energii, zaměřit se na důležité věci a naučit se relaxovat.

Byliny, květy i koření pro čaje SONNETOR pocházejí od bio pěstitelů z celého světa. Jsou pěstiteli šetrně a s láskou pěstovány, sklízeny, sušeny a skladovány v optimálních podmínkách. Tím je zaručena jejich špičková kvalita i vysoký obsah cenných silic a krásná barva.

Porcované čaje se pečlivě vyrábí na jižní Moravě v Čejkovicích. Byliny, květy a ovoce se šetrně pořeže, odpráší, aby výsledný nálev nebyl kalný a namíchají do lahodných čajových směsí. Jednotlivé sáčky díky svým přebalům uchovají aroma i chuť.

Klíčové vlastnosti:

  • sada dvou lahodných čajů
  • šetrné zpracování bylin a koření od bio pěstitelů
  • 100% přírodní
  • bez GMO, pesticidů, barviv a aromat
  • recyklovatelné obaly z FSC kartonu

Doporučené použití:

čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5–10 min. luhovat.

Skladujte v suchu a chladu

Složení:

Bylinný čaj Děkuji BIO - ostružina list bio, citronová mateřídouška bio, meduňka bio, lípa květ bio, růže okvětí bio, měsíček květ bio, prvosenka jarní bio.

Bylinný čaj Uvolnění BIO - meduňka bio, ostružina list bio, zelený oves bio, měsíček květ bio, černý bez květ bio, růže okvětí bio, chrpa květ bio.

Výrobce: SONNENTOR s.r.o., Česká republika

Značka Sonnentor je česko-rakouská firma, která se zabývá převážně výrobou bio-čajů a bio-koření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete.

Myšlenka značky SONNENTOR vznikla v roce 1988 v rakouské vesničce Sprögnitz. Zakladatel Johannes Gutmann jako 23letý začal objíždět místní trhy, nabízel balené bylinky, čaje a koření od místních sedláků. Vedle kvalitních bioproduktů mu k opravdovému průlomu pomohly jeho první „ochranné známky“. Staré sedlácké kožené kalhoty, které dostal od svého otce a kulaté červené brýle. Lišil se od jiných tím, že prodával byliny, čaje a koření s příběhem lidí, kteří je vypěstovali.

Filosofie značky Sonnetor je postavena na udržitelném podnikání. Od samotného začátku staví na pevných základech. Pracují s ohledem k životnímu prostředí, volí lokálnost, kompostovatelnost a zakládají si na zdravém selském rozumu. Nebojí se jít proti proudu a být v udržitelnosti průkopníky. Věří, že ekologické zemědělství je jedinou udržitelnou alternativou ke konvenčnímu hospodaření.

Na stejných principech zakládal s Tomášem Mitáčkem v roce 1992 český SONNENTOR na jižní Moravě. Ten není jen nějakou „levnou“ dceřinnou společností na východě, kde se využije levné pracovní síly. Veškerý zisk zůstává ve firmě a investuje se pro rozvoj areálu v Čejkovicích a skvěle se daří také rozvíjet místní lokální spolupráce v regionu jižní Moravy.

Byliny, květy i koření pro výrobu produktů získávají u bio pěstitelů, kterých mají dnes po celém světě zhruba 300, a jen v Česku jich najdete více než 25. Obchodují s pěstiteli napříč celým světem se zásadami fair trade obchodu.

Produkty SONNETOR jsou v BIO certifikované kvalitě dle mezinárodní normy ISO 22000. Díky zavedenému systému šarží jsou schopni zpětně dohledat původ každého produktu a jeho jednotlivých složek. Produkty neobsahují umělá barviva, konzervační látky ani syntetická aromata. Mnoho pracovních kroků se během šetrného zpracování dělá ručně, nikoliv pomocí strojů. Tím je zaručeno, že dobrá chuť přírodních přísad nakonec zůstává opravdu v každém sáčku čaje a v každé špetce koření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje a nápoje
Hmotnost: 0.1 kg
Složení: Bio, Bez palmového oleje, Bez lepku
Šetrnost k přírodě a lidem: CO2 Neutral, Rozložitelné v přírodě, Recyklovatelné obaly, Sociálně odpovědné
Certifikace: FSC, BIO
Výroba: Česká republika, Lokální výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: