WeCare About your Focus 120 tobolek

Neohodnoceno
Značka: WeCare

Inovativní receptura, která je navržena tak, aby podporovala vaši paměť, mentální koncentraci, a tím vám pomohla dosáhnout optimální kognitivní výkonnosti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
1 690 Kč / balení 14,08 Kč / 1 ks
WeCare About your Focus 120 tobolek
Neohodnoceno
Značka: WeCare
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Tato unikátní receptura vznikla ve spolupráci s předními odborníky a vychází z nejnovějších vědeckých poznatků. Naším cílem bylo vytvořit komplexní řešení pro moderního člověka, který se chce cítit svěže a soustředěně, ať už při práci, studiu nebo při řešení každodenních úkolů.

V dnešní uspěchané době, plné stresu a rušivých elementů, přicházíme s řešením, které vám pomůže získat zpět kontrolu nad vaším myšlením. Tento revoluční doplněk stravy je vytvořen s jediným cílem maximalizovat vaši mentální výkonnost a pomoci vám naplnit svůj potenciál. We Care about your FOCUS účinkuje proti takzvané "mentální mlze", posiluje paměť a mentální koncentraci. Vaše mysl bude ostřejší, schopná rychlého rozpoznávání a zapamatování si detailů, a to vše bez pocitu úzkosti a výkyvů nálad. Oceníte jak zlepšení kognitivních funkcí, tak i zvýšenou duševní pohodu a stabilitu.

Tento doplněk stravy je vyvinut s použitím exkluzivních patentovaných látek jako je Cognizin udržující zdravé mozkové membrány, dále pak Bacowize přispívající k odstranění úzkostí a správnému fungování mozku či Ashwagandha KSM-66 zlepšující paměť a soustředění. Tyto látky mají klinicky podložené účinky, které zajistí toužený efekt.

Dále používáme osvědčené přírodní suroviny, jež se po staletí užívají pro zlepšení paměti, ostražitosti a mentální vitality. Mezi ně patří ženšen, zelený čaj, rozchodnice růžová, gingko biloba, ale také adaptogenní houby a antioxidanty s progresivními vlivy na lidský mozek i celý organismus.

Všechny tyto ingredience jsou pečlivě vybrány a kombinovány tak, aby poskytovaly optimální podporu pro mozek a jeho fungování. Výsledkem je prémiový produkt, který nabízí komplexní řešení pro ty, kteří hledají způsob, jak zlepšit svou mentální výkonnost a soustředění a dosáhnout tak lepších výsledků ve svém osobním i profesionálním životě.

Klíčové složky:

Cognizin (TM): Patentovaný extrakt obsahující látku citikolin, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle, konkrétně v šedé kůře mozkové. Udržuje zdravé mozkové membrány, pozitivně podporuje zdravé kognitivní (rozpoznávací) funkce mozku a zlepšuje paměť.

Bacowize (TM): Patentovaná látka získávaná z rostliny bacopa. Tento vysoce účinný extrakt je významným mozkovým tonikem a skvělým pomocníkem pro odstranění úzkostí, zlepšuje učení a schopnost vybavovat si informace.Je skvělým pomocníkem pro odstranění úzkostí, zlepšuje učení a volné vybavování informací. Díky svým vysoce adaptogenním a antioxidačním vlastnostem pracuje na celkové harmonii organismu a svými účinky "probouzí" mozkové funkce.

Ashwagandha KSM-66 (TM): Certifikovaný extrakt byliny hojně využívané v ájurvédské medicíně. Cíleně podporuje fyzickou kondici a posiluje imunitu. Potlačuje úzkostné stavy a kognitivní činnost mozku. Zlepšuje paměť i soustředění.

Vhodné pro:

dospělé

Klíčové vlastnosti:

  • posiluje kognitivní funkce mozku
  • zlepšuje soustředění a rozpoznávání
  • podporuje krátkodobou i dlouhodobou paměť
  • potlačuje úzkost
  • rozpouští "mozkovou mlhu"
  • zvyšuje mentální aktivitu
  • 120 tobolek, kůru na 1 měsíc (30 dávek) 

Doporučené použití:

Dospělí: 4 tobolky denně, dostatečně zapijte vodou.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Může snižovat srážlivost krve. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí. Po otevření skladujte na suchém místě do 25 °C, pečlivě uzavřené a spotřebujte do 4 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním.

Složení:

Obsah 4 tobolek:

Obsah účinných látek

4 tobolky

% RHP*

Extrakt Ashwagandha

400 mg

-

Extrakt Hericium erinaceus

400 mg

-

Citikolin (Cognizin®Citicoline)

250 mg

-

Extrakt Bacopa monnieri

230 mg

-

Extrakt Cordyceps sinensis

200 mg

-

Extrakt z ženšenu pravého

200 mg

-

Extrakt zeleného čaje

200 mg

Extrakt Rhodiola rosea

100 mg

-

Inavea

60 mg

-

Extrakt Ginkgo biloba

60 mg

-

Hořčík

165 mg

44

Vitamín C

80 mg

100

Vitamín E

12 mg

100

Niacin (vitamín B3)

16 mg

100

Kyselina pantotenová (vitamín B5)

6 mg

100

Vitamín B6

1,4 mg

100

Riboflavin (vitamín B2)

1,4 mg

100

Thiamin (vitamín B1)

1,1 mg

100

Vitamín B12

2,5 g

100

Biotin

50 g 

100

Kyselina listová

200 g

100

*RHP % = referenční hodnota příjmu. Doporučená denní dávka odpovídá 4 tobolkám.

Výrobce: The We Care Company a.s., Česká republika.

Každý jsme originál a i naše tělo reaguje na moderní životní styl zcela specificky. Žijeme ve spěchu a ve stresu, často na sebe zapomínáme. Neposkytujeme tělu dostatečně kvalitní a vyváženou stravu a nedbáme na prevenci. Proto WeCare vyvinuli doplňky stravy nové generace. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím pouze nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.

Ve WeCare jdou cestou inovace a jejich vývoj nikdy neustává. Nepoužívají běžné suroviny, používají jen ty nejkvalitnější a nespoléhají na sílu jedné látky, jejich receptury jsou vždy komplexní a díky tomu účinné a poskytují co nejvíce benefitů.

Produkty WeCare vznikají ve spolupráci s týmem předních odborníků. Používají nejmodernější výrobní technologie a prémiové ingredience. Jejich produkty jsou výsledkem neustálého pokroku a inovací, díky čemuž se řadí mezi výživové doplňky nové generace. 

Každý z jejich produktů je pečlivě formulován, zkoumán a schválen expertním týmem odborníků. Používají výhradně přísady, které byly testovány třetí stranou a jsou podpořeny klinickými studiemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Bez palmového oleje
Šetrnost k přírodě a lidem: Recyklovatelné obaly
Výroba: Česká republika, Lokální výroba
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: