Equa Nerezová lahev Timeless Off White 1000 ml

Neohodnoceno
Značka: Equa

Velmi lehká a extrémně odolná nerezová lahev s nadčasovým designem z kolekce Timeless. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno u dodavatele
739 Kč / ks
Equa Nerezová lahev Timeless Off White 1000 ml
Neohodnoceno
Značka: Equa
Equa Nerezová lahev Timeless Off White 1000 ml
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Velmi lehká a extrémně odolná nerezová lahev s nadčasovým designem z kolekce Timeless. Vysoce kvalitní nerezová ocel nepřejímá pachy, snadno se čistí a pokaždé si z ní nápoj vychutnáte. Lahve jsou určeny pro opakované použití a můžete je používat pro studené i teplé nápoje. 

Lahve Timeless jsou nejlehčí a nejodolnější nerezové lahve na vodu. Maximální důraz je kladen na ergonomii - dobré držení díky tvaru a pohodlné pití díky širokému hrdlu, do kterého dáte i kostku ledu. Silikonové spodní dno dodává lahvi stabilitu. 100% nepropustné víko zabezpečí nápoj na cestách i při různých sportovních aktivitách. 

Klíčové vlastnosti:

 • pro zdravý pitný režim 
 • velmi lehká pouze 243 g
 • extrémně odolná
 • objem 1000 ml 
 • 100 % nepropustná
 • spodní protiskluzový silikon
 • pohodlná rukojeť
 • vyrobena z kvalitního a odolného nerezu bez BPA
 • nerezové lahve nepřejímají pachy
 • nadčasový design
 • opakovaně použitelná šetří přírodu

Doporučené použití:

Láhev nelze mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí doporučujeme lahev vypláchnout horkou vodou a použít jemný mycí prostředek. Lahev pravidelně umývejte.

Abyste se vyhnuli usazeninám na víčku, které se časem mohou objevit, nechávejte lahev při uskladnění otevřenou a vždy ji pečlivě vysušte.

Složení:

Láhev a klip: Vysoce kvalitní nerezová ocel, bez BPF, BPS bifenolů. Víčko: Nerezová ocel + silikon.  

Lahve EQUA šetří peníze i přírodu.

Lahve EQUA jsou vhodné pro vícenásobné použití a recyklaci. Jednorázové PETky zamořují naše životní prostředí. Každý rok vstupuje do oceánů světa více než 8 000 000 tun plastů, což ovlivňuje moře a mořský život uvnitř. A pokud to bude pokračovat, do roku 2050 bude v oceánu více plastů než ryb.

Navíc PETky mohou za tepla uvolňovat do vody nebezpečné toxiny jako je Bisfenol-A / BPA. Kohoutková voda je zdravá, dostupná a daleko levnější varianta než voda balená. Investice do lahve se rychle vrátí. Za dobu její životnosti ušetříte tisíce korun. 

Výrobce: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tým 35 vášnivých jednotlivců poháněných kreativitou a usilujících o pozitivní změnu. Věří v inovaci, vytváří produkty, aby poskytly nejen co nejlepší uživatelský zážitek, ale i podpořili osobní pohodu a zdravý životní styl.

EQUA aktivně podporuje myšlenku šetřit naše životní prostředí. Ročně 10 % z čistého zisku firmy jde na podporu evropských organizací, které podporují ekologické kampaně a ochranu životního prostředí. 

EQUA se na oslavu Světového dne Země spojila s National Geographic Slovenia, který bojuje proti celosvětovému plastovému znečištění. Tento problém můžeme všichni jednoduše ovlivnit a žít v čistším životním prostředí. Každá osoba, která začne používat opakovaně použitelné láhve na vodu, ušetří ročně v průměru 217 jednorázových plastových lahví.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové lahve
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Vegan, Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Výroba: Asie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: