Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou EKO 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Frosch

Silný čistič s přírodní sodou je účinný pomocník na špínu a zaschlou mastnotu v kuchyni a dalších omyvatelných plochách v domácnosti.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
93 Kč –20 % 74,40 Kč / ks
Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou EKO 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Frosch
Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou EKO 500 ml
Akce Vegan
93 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Silný čistič s přírodní sodou je účinný pomocník na špínu, odolné skvrny, zapečené jídlo a zaschlou mastnotu v kuchyni a dalších omyvatelných plochách v domácnosti. Výrobek je vhodný pro použití v blízkosti potravin. Je vhodný pro čištění sporáku, grilu, mikrovlnné trouby.

Produkty Frosch mají účinnou přírodní recepturu s aktivními složkami s vysokým čistícím účinkem. Povrchově aktivní látky z obnovitelných rostlinných zdrojů, které se po použití v přírodě rychle a účinně rozkládají. 

Produkty Frosch jsou bez obsahu škodlivých chemických látek jako např. fosfáty, boráty, formaldehydy, EDTA nebo halogenové organické sloučeniny. Jsou bez obsahu mikroplastů. Svým složením jsou vhodné pro vegany.

 
Klíčové vlastnosti:
 
  • odstraní špínu a rozpouští mastnotu
  • vhodný pro čištění sporáku, grilu, mikrovlnné trouby
  • čistě přírodní a vysoce účinné složení 
  • bezpečný pro domácí čističky i septiky
  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný
  • recyklovatelné obaly z recyklátu
  • certifikát EU Ecolabel 
Doporučené použití:
 
Odšroubujte uzávěr a naneste čistič na plochu. Nechte chvíli působit, poté spláchněte. Uchovejte mimo dosah dětí,  v suchu a teplotách od +5 do 25 °C.

 

Složení: 

< 5 % aniontové povrchově aktivní látky, < 5 % neiontové povrchově aktivní látky, konzervační prostředky (phenoxyethanol) a parfémy. Další látky: soda, potravinářské barvivo.

Výrobce: Werner & Mertz GmbH, Německo. 

Značka Frosch s nezaměnitelnou žabičkou v logu spatřila světlo světa v roce 1986 a od začátku byla průkopníkem ekologického hnutí. V polovině 80. let, kdy bylo téma ekologie ještě v plenkách, byla první značkou ekologické drogerie, která přiváděla pozornost spotřebitelů k tomuto tématu.

Příslib organické kvality se se značkou pojí od samého počátku jejího příběhu. Samozřejmostí je i dodržování principů Cradle-to-Cradle, tedy z kolébky do kolébky, kdy v rámci celého výrobního procesu je kladen maximální možný důraz na ekologické standardy a udržování odpadu v uzavřeném kruhu, což znamená, že většina obalů produktů Frosch je ze 100% recyklátu a zároveň jsou 100 % recyklovatelné.

Jedním z principů tohoto přístupu je také využívání alternativních aktivních látek rostlinného původu, které jsou biologicky rozložitelné. Surfaktanty, povrchově aktivní látky, využívané v produktech značky Frosch jsou vyráběny z rostlinných raw materiálů, a to převážně z evropských zdrojů.

Frosch již nejsou jen čističe, ale také prací prostředky, přípravky pro vaše nejmenší nebo kosmetika. Sprchové gely Frosch Senses poskytují jemnou péči i citlivé pokožce a jejich obaly jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného plastu. Tekutá mýdla Frosch jsou ekologická svým konceptem náhradních náplní, které šetří zhruba 70 % obalového materiálu. Frosch tak poskytuje ekologické a cenově dostupné alternativy všech pro domácnost potřebných produktů. Frosch jsou veganské produkty, které neobsahují žádné škodlivé ingredience jako jsou mikroplasty, fosfáty nebo parabeny.

Ve výrobním procesu má životní prostředí a udržitelnost tu nejvyšší prioritu, za což získali certifikaci EMAS III již v roce 2003. Udržitelná a energeticky úsporná produkce ve výrobních závodech probíhá v Německu s certifikacemi dle norem EMAS, ISO 50 001 a A.I.S.E pro ochranu životního prostředí.

Unknown

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: