Tierra Verde WC čistič 5 l

Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde

Ekonomicky úsporné a ekologické balení WC gelu pro údržbu toaletní mísy se svěží vůní rozmarýnu a citrónu rozpouští usazeniny a dezinfikuje.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
689 Kč –20 % 551,20 Kč / ks
Tierra Verde WC čistič 5 l
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
Yellow & Blue WC čistič 5 l
Akce Vegan
689 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

WC čistič s kyselinou citronovou a svěží přírodní vůní rozmarýnu a citrónu na čištění a dezinfekci WC. Rozpouští usazeniny a účinně čistí wc mísu i na nepřístupných místech.

Při výrobě pracích a čistících prostředků Tierra Verde používá jen ty suroviny, které jsou šetrné k lidskému zdraví lidí a představují co nejmenší zátěž pro životní prostředí.

Klíčové vlastnosti:

  • čiští a dezinfikuje WC
  • vůně rozmarýnu a citrónu
  • kyselina citrónová rozpouští usazeniny
  • neobsahuje chlór
  • biologicky odbouratelný
  • ekonomické a ekologické balení

 

Doporučené použití:                                                 

Naneste přiměřenou vrstvu čističe na keramiku mísy nebo na místa s usazeninou a nechejte chvíli působit. Umyjte běžným způsobem. 

Složení: 

< 6 % kyselina citronová, < 5 % neionický tenzid rostlinného původu, denaturovaný líh, xanthanová guma, přírodní rozmarýnová silice (Rosmarinus officinalis) a přírodní citronová silice v bio kvalitě (Citrus limon), limonene, citral, linalool.

Bezpečnost: Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (224919293, 224915402) nebo lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte při teplotě 5-30 °C. Likvidace: nepoužitý výrobek odevzdat ve sběrně nebezpečného odpadu. Znečištěný obal po důkladném vyprázdnění, vyčistit několikrát výplachem vody a po vyčištění je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu. 

Výrobce: TIERRA VERDE s.r.o., Česká republika

Česká značka Tierra Verde založena v roce 2008 je průkopníkem ve výrobě ekologických pracích a čistících prostředků.  Je mezi prvními lokálními značkami, která aktivně podporuje bezobalový prodej.

Pod několika značkami vyrábí produkty, které jsou kvalitní, účinné a šetrné vůči životnímu prostředí. Pod vlastní značkou YELLOW & BLUE vyrábí prací a čistící prostředky na bázi mýdlových ořechů. Značka CASA ORGANICA představuje výrobky a pomůcky na úklid vyrobené z bambusu, bio bavlny a dřeva. Produkty intimní hygieny pod značkou GAIA CUP a MAMA NATURA kosmetické produkty péče o tělo. 

Tierra Verde od roku 2019 vyrábí v Brně Popůvkách prací a čistící produkty s certifikací EcoGarantie, která garantuje co nejmenší negativní dopad na zdraví a životní prostředí. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: