Ecozone Koupelnový čistič 3v1 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Ecozone

Účinný koupelnový čistič 3 in 1 odstraňuje vodní kámen, usazeniny i mastnotu z keramických i smaltových povrchů v koupelně.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
155 Kč –20 % 124 Kč / ks
Ecozone Koupelnový čistič 3v1 500 ml
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Koupelnový čistič 3v1 500 ml
Akce Vegan
155 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Účinný koupelnový čistič 3 in 1 odstraňuje vodní kámen, usazeniny i mastnotu ze všech povrchů , keramických i smaltových, v koupelně. Účinná rostlinná formule odstraní mýdlové usazeniny i vodní kámen z van, umyvadel, sprchových koutů, kohoutků i dlaždic, které zanechá zářivě čisté.

Klíčové vlastnosti:

  • lehce odstraní vodní kámen, mýdlové usazeniny a mastnotu
  • bezpečný pro domácí čističky
  • šetří přírodu, biologicky odbouratelný

Doporučené použití:

Nastříkejte na povrch, nechtě několik minut působit a poté setřete. 

Složení:  

Aqua, Citric acid, Trideceth-9 / Isotridecanol Ethoxylated, alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol Butyl Ether, Sodium Hydroxide, Xantham gum, Alcohols, C12-14, Ethoxylate, perfume, MEK, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 61585, Methylisopropylketon, Methylheptanone, Denatonium Benzoate.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie. 

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí, snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku. Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

   leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: