Ecozone Cubes pro sušičky prádla 2ks

Neohodnoceno
Značka: Ecozone

Speciální kostky do sušičky prádlo provzdušní, rozdělí a tím zkrátí dobu sušení až o 25 %. Šetří spotřebu elektřiny v domácnosti.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.2.2024
299 Kč –20 % 239,20 Kč / ks
Ecozone Cubes pro sušičky prádla 2ks
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Cubes pro sušičky prádla 2ks
Akce Vegan
299 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Ekologické sušení prádla s kostkami Ecozone zkrátí dobu sušení až o 25 % a šetří tak spotřebu energie. Kostky dokonce vyhladí zmačkané prádlo a žehlení tak bude snadnější. Netoxické složení je bezpečné i pro citlivou pokožku. Ecozone sušící kostky mají neomezenou životnost.  

Míčky se nahřejí, cirkulují v bubnu a teplo předávají do prádla, které zjemňují a zkracují čas nutný k jeho sušení. Promíchávají a oddělují jednotlivé kusy prádla a zamezují tak jeho mačkání. Není nutno používat aviváž při praní prádla. 

Klíčové vlastnosti:  

  • šetří energii zkrácením doby sušení až o 25 % 
  • snižují pomačkání prádla a usnadňují žehlení
  • dlouhá životnost

Náš tip:

Kostky jsou vhodné na sušení péřových bund.

Doporučené použití:

Vložte společně s prádlem do sušičky a zapněte sušící program.

Složení: 

Termoplastická pryž. 

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí , snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Nevyplňujte toto pole:
25.11.2019 17:10
Dobry den, da se do techto kostek vlozit napln? Nebo je treba s nimi pouzit i vajicko na napln s avivazi? Dekuji za odpoved
Odpovědět
26.11.2019 14:24
Dobré odpoledne, Petro, děkuji za Váš zájem o náš nákupní portál. Do kostek na sušení prádla se náplň nevkládá. Prádlo opravdu jen "provzdušní" a ne ovoní. Kombinace vajíčka do sušičky a těchto kostek je tedy možná a prádlo by mělo být rychleji suché, provzdušněné a zároveň voňavé. :) Martina Folly