Ecozone Prací gel pro Active Sport 750 ml

Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ekologický prací gel účinně odstraní špínu a zápach ze speciálních funkčních sportovních textilií i při  nízkých pracích teplotách.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
239 Kč –20 % 191,20 Kč / ks
Ecozone Prací gel pro Active Sport 750 ml
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Prací gel pro Active Sport 750 ml
Akce Bestseller Vegan
239 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Ekologický prací gel účinně odstraní špínu a zápach ze speciálních funkčních sportovních textilií i při nízkých teplotách praní již od 30°. Prací gel obsahuje účinnou látku zinečnatý ricinoleát, který pomáhá eliminovat zápach tkaniny a zajišťuje, že nepříjemné pachy jsou odstraněny i při nízkých teplotách praní.

Je vyroben speciálně pro funkční textilie jako Gore-Tex®, smíšené textilie a venkovní textil atd. Formule pracího gelu udržuje membránovou funkci a další zvláštní vlastnosti sportovních textilií. Funguje jako „běžný“ tekutý prací prostředek a čistí oděv povrchově aktivními látkami a enzymy, takže jej lze použít i pro jiné oděvy kromě sportovního vybavení. 

Klíčové vlastnosti:

  • na sportovní, funkční textilie jako Gore-Tex®, smíšené textilie a venkovní textil
  • účinný již při nízkých teplotách i 30°
  • obnovuje membránovou funkci materiálů
  • bez optických rozjasňovačů
  • bezpečný pro domácí čističky a jímky
  • balení na 16 pracích cyklů

Doporučené použití:

Prací gel dávkujte dle tvrdosti vody. Na 2-6 kg prádla použijte při měkké vodě: 30 ml běžné zašpinění, 60 ml silné zašpinění. Tvrdá voda 60 ml běžné zašpinění, 120 ml silné zašpinění. Pro ruční praní 15 ml na 6 l vody.

Složení: 

Dehydol LT7, Dehydol 980, MPG, Potassium Cocoate, Protease ST-4L, Phenoxyethanol, Trisodium Citrate, Polyfix ZRC 30MT, Sports lld 355807, Pectinase 260L, Cellulase 800L, Amylase TT 12L, Reilline 350 Polymer, Milliken Blue, Water.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku. 

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí , snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné. 

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1    leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: