Ecozone Tablety do myčky Brilliance 65 ks

Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Vysoce účinné složení tablet do myčky zatočí se špínou a mastnotou i při nízkých teplotách a krátkých programech. 
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
559 Kč –20 % 447,20 Kč / ks
Ecozone Tablety do myčky Brilliance 65 ks
Neohodnoceno
Značka: Ecozone
Ecozone Tablety do myčky Brilliance 65ks
Akce Vegan
559 Kč –20 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Vysoce účinné složení tablet do myčky zatočí se špínou a mastnotou i při nízkých teplotách a krátkých programech. Sklenice i nádobí budou zářivé beze šmouh.

Klíčové vlastnosti:  

  • unikátní formule i pro krátké porgramy
  • odstraní špínu a mastnotu již při nízkých teplotách
  • pro extra lesklé sklenice i porcelán
  • šetří přírodu, biologicky odbouratelné
  • bezpečné pro domácí čističky i vodní toky
  • 65 mytí

Doporučené použití: 

1dávka = 1 tableta. Tabletu nerozbalujte, na krátké cykly vložte tabletu na dno myčky, pro delší cykly jak 50 min. vložte do zásobníku myčky. Poté běžným způsobem zvolte mycí program. 

Složení: 

Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium Citrate, Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate, Sodium bicarbonate, Sodium Chloride, Tetraacetyl Ethylene Diamine (TAED), Polyethilenglicol, Citric Acid Monohydrate, 2- Propenoic Acid Sodium salt (Polyacrilic Acid), Cellulose, Protease, sodium carboxymethyl inulin, Alfa-amylase, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talco, 1-Propylene Glycol, 2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica, 1-Benzotriazole, 2-Benzotriazole, 3-Benzotriazole.

Výrobce: Ecozone Ltd, Velká Británie.

Britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5 % surovin přírodního původua samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné potencionálně lidskému zdraví škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Produkty získaly certifikaci UK Allergy, která kontroluje složení a doporučuje produkty pro citlivou a alergickou pokožku.

Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí, snížením množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Produkty jsou bezpečné i do septiku.Jsou 100 % biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. 

 

Allergy-Friendly-Product-Logo-small1  leapingbunny  vegan  eco_friendly_products  palm_oil_free_product  plant_based_ingredients  septic_tank_safe

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: