Equa Nerezová lahev SMART Dark Grey 680ml

Neohodnoceno
Značka: Equa

Stylová nerezová thermo lahev Equa s jedinečnou aplikací, která Vás upozorní na dodání tekutin a správné dýchání během dne.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
2 290 Kč / ks
Equa Nerezová lahev SMART Dark Grey 680ml
Neohodnoceno
Značka: Equa
equa moment dark grey 2 web 2
Vegan
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Praktické, designové nerezové termo lahve. Lahve Equa jsou určeny pro opakované použití a můžete je používat pro studené i teplé nápoje. Díky izolaci dvojitých stěn lahev Equa SMART udrží Váš oblíbený nápoj déle teplý či chladný. Maximální důraz je kladen na ergonomii - dobré držení díky tvaru a pohodlné pití díky širokému hrdlu.

Řada Smart obsahuje elektroniku, která hlídá Váš pitný režim během dne díky aplikaci Equa, která je k dispozici pro IOS i Android. Sledovač je napájen dobíjecí baterií, součástí balení je USB konektor typu B.   

Klíčové vlastnosti:

  • pro zdravý pitný režim a dýchání
  • chytrá aplikace pro IOS i Android hlídá pitný režim a dýchání
  • vyrobena z kvalitního a odolného nerezu
  • 100 % nepropustná
  • aplikace na pitný režim a dýchání
  • udrží nápoj chladný po dobu až 24h a teplý po dobu až 12h
  • i pro horké nápoje do 100 °C
  • objem 680 ml 
  • nerezové lahve nepřejímají pachy
  • opakovaně použitelná šetří přírodu
 

Doporučené použití:

Před čištěním nezapomeňte z lahve vyjmout čidlo. Láhev nelze mýt v myčce nádobí.

Při ručním mytí doporučujeme lahev vypláchnout horkou vodou a použít jemný mycí prostředek. Lahev pravidelně umývejte.

Abyste se vyhnuli usazeninám na víčku, které se časem mohou objevit, nechávejte lahev při uskladnění otevřenou a vždy ji pečlivě vysušte.

Složení:

Láhev: nerezová ocel 18/10. Víčko: elektrolytický kov + silikon. Kovový klip: elektrolytický kov. 

Equa Smart hlídá pitný i dýchací režim.

Aplikace EQUA hlídá nejen Váš pitný režim, ale i dýchání. Rozsvítí se pokaždé, kdy je potřeba doplnit tekutinu do těla, dříve než máte žízeň. Jakmile máte žízeň, už je příliš pozdě. Aplikace EQUA vypočítává a doporučuje denní příjem vody na základě vašich osobních charakteristik a životního stylu. Jakmile začnete sledovat příjem vody, zjistíte, že ve dnech, kdy dosáhnete svého denního cíle, budete vypadat a cítit se více svěží a nabití.

Aplikace také hlídá i dýchací funkce a pomůže Vám se uklidnit, zbavit stresu a soustředit se pouze na své dýchání. Zachycení správného tempa dýchání umožní relaxovat a zůstat v klidu i během náročných a stresových dnů. Aplikace EQUA se stane vaším trenérem zdravého životního stylu.

Lahev komunikuje pomocí aplikace. Komunikuje s vámi i bez použití telefonu. Stačí "chytré gesto" - jemné klepnutí na láhev odhalí, jak se vám daří. Jedna pomalá záře znamená, že jste v tom okamžiku hydratováni - pití vody můžete odložit. Tři krátké záře naznačují, že je okamžik se napít.

Stylová lahev pro zdravý pitný režim. 

Lahev z kolekce Equa Smart je vyrobena z vysoce kvalitního nerezu. Víčko z elektrolytického kovu se silikonem nepropustí ani kapičku a je doplněno o designový prvek mramoru. Pohodlný kovový klip umožňuje pevné uchopení a snadné přenášení. Nerezové lahve nepřejímají barvy ani pachy a samozřejmě do vody nevypouští žádné nebezpečné toxiny jako jsou ftaláty nebo BPA (Bisfenol-A). 

Lahve EQUA šetří peníze i přírodu.

Lahve EQUA jsou vhodné pro vícenásobné použití a recyklaci. Jednorázové PETky zamořují naše životní prostředí. Každý rok vstupuje do oceánů světa více než 8 000 000 tun plastů, což ovlivňuje moře a mořský život uvnitř. A pokud to bude pokračovat, do roku 2050 bude v oceánu více plastů než ryb.

Navíc PETky mohou za tepla uvolňovat do vody nebezpečné toxiny jako je Bisfenol-A / BPA. Kohoutková voda je zdravá, dostupná a daleko levnější varianta než voda balená. Investice do lahve se rychle vrátí. Za dobu její životnosti ušetříte tisíce korun. 

Výrobce: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tým 35 vášnivých jednotlivců poháněných kreativitou a usilujících o pozitivní změnu. Věří v inovaci, vytváří produkty, aby poskytly nejen co nejlepší uživatelský zážitek, ale i podpořili osobní pohodu a zdravý životní styl.

EQUA aktivně podporuje myšlenku šetřit naše životní prostředí. Ročně 10 % z čistého zisku firmy jde na podporu evropských organizací, které podporují ekologické kampaně a ochranu životního prostředí. 

EQUA se na oslavu Světového dne Země spojila s National Geographic Slovenia, který bojuje proti celosvětovému plastovému znečištění. Tento problém můžeme všichni jednoduše ovlivnit a žít v čistším životním prostředí. Každá osoba, která začne používat opakovaně použitelné láhve na vodu, ušetří ročně v průměru 217 jednorázových plastových lahví.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termo lahve
Hmotnost: 0.3 kg
Složení: Vegan, Bez BPA
Šetrnost k přírodě a lidem: Opakované použití
Výroba: Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: