Primavera Vonná směs Twinkkling Lights Bio 5 ml

Neohodnoceno
Značka: Primavera

Vánoční vonná směs s vyváženou směsí benzoe, fragipani a bergamotu podpoří dobrou náladu, pozitivní atmosféru a umocní okamžiky štěstí.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
299 Kč –40 % 179 Kč / ks
Primavera Vonná směs Twinkkling Lights Bio 5 ml
Neohodnoceno
Značka: Primavera
Primavera Vonná směs Twinkkling Lights Bio 5 ml
Akce Vegan
299 Kč –40 %
Certifikované a udržitelné produkty
UDRŽITELNÉ
produkty s certifikací
Největší výběr na jednom místě
NEJVĚTŠÍ VÝBĚR
produktů na jednom místě
Ověřeno zákazníky Heureka
99 % ZÁKAZNÍKŮ
nás doporučuje

Vánoční vonná směs s vyváženou směsí benzoe, fragipani a bergamotu podpoří dobrou náladu, pozitivní atmosféru a umocní okamžiky štěstí.

Směsi značky Primavera jsou pečlivě sestaveny na základě poznatků o působení éterických olejů na tělo, mysl a duši. Každá směs prochází dlouhodobým výzkumem celostního působení rostlinných výtažků na fyzické i duševní zdraví. Jednotlivé kompozice reprezentují unikátní harmonii přírody.

Klíčové vlastnosti:

  • jemná vůně sladkého benzoe, fragipani a bergamotu 
  • svěží sladká vůně
  • navodí pozitivní a uvolněnou atmosféru
  • umocní okamžiky štěstí
  • benzoe zlepšuje náladu a dodává optimismus
  • svěží bergamot stimuluje mysl a přispívá k dobré náladě
  • fragipani je inspirativní 
  • do aromalampy, difuzéru
  • 100 % přírodní produkt

Doporučené použití:

Použijte 3-5 kapek nebo dle návodu difuzéru na provonění prostoru.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte na pokožku a chraňte oči. Nepatří do rukou dětem. 

Složení: 

Benzoe Siam, Frangipani, Bergamot a další. 100% přírodní éterické oleje.

Aromaterapie je terapie pomocí vůní.

Aromaterapie je dnes jeden z oblíbených druhů alternativní medicíny, který nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody a doslova znamená „uzdravovat pomocí vůní“. 100 % přírodní éterické oleje Primavera se získávají šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin.   

Esenciální oleje a jejich vůně mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emoční stavy, které nás provází nejen v období nemocí. Mají pozitivní vliv na psychiku, harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví. Éterické oleje se nejčastěji inhalují, ale mohou se použít a jejich účinky využít v koupelích nebo jako přísada masážních olejů.

Výrobce: Primavera, Německo.

Bohyně jara Primavera symbolizuje již více než čtvrt století se svým rohem hojnosti v rukou podnikání německé společnosti Primavera.

Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin. To vše je v souladu s filozofií zakladatelů Primavery vyrábět přírodní produkty vybrané kvality zodpovědným a trvale udržitelným způsobem.

Společnost Primavera sídlí na úpatí kopců v oblasti Tirolského ALLGAU. Plánovali a vybudovali trvale udržitelný ostrov-dům jako radostné místo pro smysluplnou práci. Ekologie a trvalá udržitelnost jsou hlavním cílem a velký důraz kladou na téma energie a její smysluplné využití. Již ve výrobě se snaží minimalizovat produkci oxidu uhličitého a jako zdroj energie pro všechna zařízení využívají fotovoltaické zařízení na střeše budovy. 

Do nové firemní budovy se nastěhovali na podzim roku 2010. Součástí je i promýšlené vytváření zahrady, aby mohli zvětšit okolní krajinu kopcovitého úpatí a zazelenit ji více než 10 tisícem aromatických rostlin, čímž přírodě navrátili více biologického životního prostoru.

Primavera se aktivně podílí na ekologických projektech pěstování rostlin. Většinu éterických olejů získávají přímo od pečlivě vybraných výrobců, další z vlastních projektů pěstování s fair trade principy, kde mohou ovlivnit a kontrolovat každý krok v produkci od výsevu rostlin až po samotnou destilaci éterických olejů.

Při navrhování obalů se zabývají ochranou přírodních zdrojů. Nové tmavě zelené a hnědé zabarvení skleněných lahviček Primavera chrání produkty před UV zářením, brání oxidaci světlem a zvyšuje tak délku trvanlivosti přípravků.

Primavera je hrdá na to, že zavedla označení NaTrue – známku, která označuje poměr bio surovin již na obalu. Produkty označené známkou NaTrue i nadále splňují kritéria BDIH. Produkty mají certifikaci „Leaping Bunny“, která potvrzuje, že produkty ani vstupní suroviny nejsou testovány na zvířatech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi éterických olejů
Hmotnost: 0.05 kg
Složení: Bio, Vegan
Šetrnost k přírodě a lidem: Netestováno na zvířatech
Použití: Povzbuzení
Výroba: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: